Mikrofon önerisi

BerkerS

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5600 | Anakart: ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II | Ekran Kartı: Asus DUAL RX6700XT | RAM: 32GB | PSU: High Power 600W 80+ GOLD | Klavye: BlitzWolf® BW-KB2
Merhaba,

2 hafta önce G733 kulaklık aldım ancak Discord üzerinde arkadaşlarım mikrofonun o kadar da iyi olmadığını söylediler her ne kadar kablosuz olması ve hafif olması rahatlık sağlasa da benim için mikrofon daha önemli.

Bu sebeple harici bir mikrofon araştırıyorum çok kişi HyperX QuadCast önermiş ama bir o kadar da kötüleyen var nasıl bir ürün almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1- set.
2- set.
Ses kartı + mikrofon daha iyi performans gösterir yok dersenizde C1u alıp USB'den bağlarsınız.

1- set.
2- set.
Ses kartı + mikrofon daha iyi performans gösterir yok dersenizde C1u alıp USB'den bağlarsınız.
Ses kartı açıkçası hiç aklıma gelmemişti peki düz C1u ile QuadCast arasında hangisi daha sağlıklıdır?

Fiyat farkı var ama C1u bu fiyana tatmin edeceğini düşünüyorum. İnternet üzerinden ses testlerine bakabilirsiniz C1u için.
Video izledim birkaç tane hocam dip ses olduğunu falan söylüyorlar bakalım biraz daha araştıracağım.

Geri
Yukarı