Mikrofon Önerisi

eminilhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
ses kaydı yapmak için (şarkı,türkü gibi şeyler söylerken) kayıt yapabileceğim ve hoparlöre takarak ses çıkışı sağlayabileceğim bir mikrofon arıyorum. Boya m1 yaka mikrofonu buldum ama sizin başka daha iyi bir mikrofon öneriniz var mı?
Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,
ses kaydı yapmak için (şarkı,türkü gibi şeyler söylerken) kayıt yapabileceğim ve hoparlöre takarak ses çıkışı sağlayabileceğim bir mikrofon arıyorum. Boya m1 yaka mikrofonu buldum ama sizin başka daha iyi bir mikrofon öneriniz var mı?
Teşekkürler.
Rode NT-USB, HyperX Quadcast, Blue Yeti.

Altta yazdığımı alınız.

Son düzenleme:
Bu yazdıklarım yaka miktofonları eğer yaka mikrofonu istemezsen @Berk ync nün yazdığı mikrofonlara bak.
Pahalıdan ucuza doğru sıralama:

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum herkese ama şunu dicem stüdyoda kullanılacak bir mikrofon istemiyorum. Fiyatından değil kullanım açısından istemiyorum. Elde tutulan (condenser tarzı falan) değilde mesela yaka mikrofonu yada kulaktan geçenler varya, onun gibi. Ses güzel çıksın yeter. Boya m1 tarzında 12 milyara çıkmadan :D
-
Rode Smartlav ı inceliyorum. O fiyatlarda başka öneriniz varsa beklerim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı