Mikrofon Standı parçası nereden bulunabilir?

DenizAyc

Decapat
Daha fazla  
Ekte gösterdiğim parçanın satışını yapan herhangi bir yer göremedim. Hyperx Quadcast mikrofonumu standa bağlamak istiyorum fakat fotoğrafta gördüğünüz bağlayıcı parça mikrofon için küçük geliyor yani daha büyüğüne ihtiyacım var (sırf bu parça yüzünden yeni bir stand almak istemiyorum). Adının ne olduğunu, nerden bulabileceğimi söyleyebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 20220621_164436.jpg
    20220621_164436.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 73
Ekte gösterdiğim parçanın satışını yapan herhangi bir yer göremedim. HyperX Quadcast mikrofonumu standa bağlamak istiyorum fakat fotoğrafta gördüğünüz bağlayıcı parça mikrofon için küçük geliyor yani daha büyüğüne ihtiyacım var (sırf bu parça yüzünden yeni bir stand almak istemiyorum). Adının ne olduğunu, nereden bulabileceğimi söyleyebilir misiniz?

Shock Mount olarak aratırsanız stüdyo mikrofonları için kaba tabirle "örümcek" eklere ulaşabilirsiniz. Bunların içine mikrofon oturtulup Shock Mount'un altındaki dişi giriş de mikrofon standına takılır.

Bana standın da fotoğrafını atabilirseniz tam anlamıyla uyuşacak bir shock mount bakabiliriz.

Stand bu şekilde. Bana gereken kısım ise kırmızı ile belirttiğim parçanın Hyperx Quadcast'e uyacak hali.

Shock Mount olarak aratırsanız stüdyo mikrofonları için kaba tabirle "örümcek" eklere ulaşabilirsiniz. Bunların içine mikrofon oturtulup Shock Mount'un altındaki dişi giriş de mikrofon standına takılır.

Bana standın da fotoğrafını atabilirseniz tam anlamıyla uyuşacak bir shock mount bakabiliriz.

Dosya Ekleri

• 20220621_184658.jpg
    20220621_184658.jpg
    316,2 KB · Görüntüleme: 65
Stand bu şekilde. Bana gereken kısım ise kırmızı ile belirttiğim parçanın HyperX Quadcast'e uyacak hali.

Mikrofonun üzerindeki Shock Mount'un üzerinde standa sabitlemek için parça yok mu? Ya da bu kırmızı kareye aldığınız parça aslında shock Mount'un parçası mı? O işaretlediğiniz parça mikrofonlara göre değil standlara göre üretilir ve satılır çünkü. Bir de size şunu sorayım bu parça standın ucundaki vidalama kısmına geniş mi geliyor dar mı geliyor?

Mikrofonun üzerindeki Shock Mount'un üzerinde standa sabitlemek için parça yok mu? Ya da bu kırmızı kareye aldığınız parça aslında shock Mount'un parçası mı? O işaretlediğiniz parça mikrofonlara göre değil standlara göre üretilir ve satılır çünkü. Bir de size şunu sorayım bu parça standın ucundaki vidalama kısmına geniş mi geliyor dar mı geliyor?

Ekte gösterdiğim gibi;
shock.jpg
shock.jpg

Bu ara bağlantı parçası shock mounta ait, mikrofon shock mounta, shock Mount standa sabitlenir. Şayet mikrofonu içine yerleştirdiğiniz shock Mount'ta standa sabitlemek için monteleme parçası eksik ya da kırıksa size tavsiyem linkteki üründür, vida deliğini büyültme ve küçültme aparatı gerek masa gerek profesyonel standlara uymasını sağlıyor.

König Pro 01 Shock Mount Mikrofon Tutucu (Metal) | Elit Müzik

Son düzenleme:

Ekte gösterdiğim gibi;
Eki Görüntüle 1427049
Eki Görüntüle 1427049

Bu ara bağlantı parçası shock mounta ait, mikrofon shock mounta, shock Mount standa sabitlenir. Şayet mikrofonu içine yerleştirdiğiniz shock Mount'ta standa sabitlemek için monteleme parçası eksik ya da kırıksa size tavsiyem linkteki üründür, vida deliğini büyültme ve küçültme aparatı gerek masa gerek profesyonel standlara uymasını sağlıyor.

König Pro 01 Shock Mount Mikrofon Tutucu (Metal) | Elit Müzik
Evet, kırmızı ile belirttiğim parça shock mount'un üzerindeki parça. O parça ile standa Hyperx Quadcast'i takmayı denedim fakat parça dar geldiği için Quadcast'i takamadım.

Evet, kırmızı ile belirttiğim parça shock mount'un üzerindeki parça. O parça ile standa Hyperx Quadcast'i takmayı denedim fakat parça dar geldiği için Quadcast'i takamadım.
Linklediğim ürün sorununuzu çözecektir. O parçanın tek başına satıldığını düşünmüyorum. Shock Mount'u satın almanızı tavsiye ediyorum. Elden alabilecek bir konumdaysanız standı götürüp test etmenizi öneririm.

Geri
Yukarı