Mikrofon susturma için tuş nasıl atanır?

Eskiden ben de MicMute kullanıyordum ama onda bazı buglar var ve bazı özellikleri doğru çalışmıyor. Şimdi TorkilsMicMuter diye bir şey kullanıyorum çok daha iyi. Mesela ben Windows + scroll lock tuş kombinasyonuna kısayol atadım. Bu program tuş kombinasyonuna bastığımda Windows'taki mikrofon özellikleri kısmına etki ederek oradan susturuyor.

Eki Görüntüle 1419603

Eki Görüntüle 1419602

MicMute uygulamasında mikrofon açma ve kapatmaya özel ses ekleyebiliyorduk ancak bu programda o yok, zaten MicMute'da da o özellik buglıydı. TorkilsMicMuter'da ekranın ortasında mikrofon işareti beliriyor, bence bu ses çalmasından daha iyi. Buradan indirip siz de deneyebilirsiniz (tıkladığınız an indirme başlar).
kanka torkilsmicmuter'de heralde trojan var ben güvenemedim
1701807444568.png

kanka torkilsmicmuter'de heralde trojan var ben güvenemedimEki Görüntüle 2042818

Ben buraya postu ilk attığımda programı kullanmaya başlamıştım, yani 14 haziran 2022. 1 buçuk yıl geçmiş yaklaşık. Hâlâ programı kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Aynı zamanda çoğu zaman Kaspersky virüs programı altta çalışıyor, o da şu ana kadar şüpheli bir hareket tespit etmedi. Siz trojan var diyince garanti olsun diye programın klasörünü komple tekrar tarattım, yine bir şey çıkmadı.

1701845036444.png

Yeni konular

Geri
Yukarı