Mikrofon takılı olmasına rağmen karşıya ses gitmiyor

TALHASLM

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 gün önce bilgisayarı kapatmadan önce hiçbir sorun olmamasına rağmen sabah uyandığımda mikrofondan ses gitmediğini gördüm. Bilgisayarı 2 defa formatladım ve driverleri kurdum, her şeyi yaptım 2 gündür tüm forumlara bakıyorum ama sorunu bulamıyorum. Kulaklık sıkıntısız çalışıyor ama mikrofon görünmesine rağmen sesim gitmiyor. Başka bilgisayarda mikrofonu denedim sorunsuz çalışıyor girişlerde de sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, sıkıntı olsa mikrofonu görmez diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'un kendi ses kaydedicisi üzerinden kayıt almayı deneyin, sesinizi almıyorsa garip. Eğer alıyorsa, kullandığınız programın ayarlarını kontrol etmeyi deneyebilirsiniz.

Windows'un kendi ses kaydedicisi üzerinden kayıt almayı deneyin, sesinizi almıyorsa garip. Eğer alıyorsa, kullandığınız programın ayarlarını kontrol etmeyi deneyebilirsiniz.

Şu an sıkıntıyı buldum ama hayatımda ilk defa karşılaşıyorum sesim kulaklığın mikrofonundan değil kulağıma taktığım yerden gidiyor çözümü bilen yazabilir mi?
Farklı kulaklıkla denedim ondada aynı.

Şu an sıkıntıyı buldum ama hayatımda ilk defa karşılaşıyorum sesim kulaklığın mikrofonundan değil kulağıma taktığım yerden gidiyor çözümü bilen yazabilir mi?
Farklı kulaklıkla denedim ondada aynı.
Ne? Kulağına taktığın yerden mi gidiyor? Paralel evren'e falan mı geldik tersine dönmüş :D

Geri
Yukarı