Mikrofon tutacağı

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar bana bir mikrofon tutacağı lazım ancak nereden temin edebileceğimi pek bilmiyorum.

Alışveriş yapabileceğim siteler : HepsiBurada.com, Exa.com ve VatanComputer.
Pek göremedim bu sitelerde. Dükkan tarzı yerlerde bulabilir miyim ?

Şuan el yapımı tutacağımın altına parfum şişeleri fala koyarak ve mikrofonu dışarı çekerek kullanıyorum.

zwYZbc6.jpg

Arkadaşlarla Dota 2 oynayalım desek kambur durmaktan belim ağrıyor :D İ
İstiyorum ki masaya sabitleyim ve istediğim yana çevireyim, şık da olsun.

30 liradan fazla harcamak istemiyorum. Bu civarlarda iş görür bir şeyler var mı ?
Yarım metre ileriye getirebilsin yani mikrofonu.

Profesyonel bir durum yoksa masaüstü bükülebilen mikrofon yeterli olabilir.Ben uzun zamandır Minton kullanıyorum saolsun sorun çıkarmadı.
Senin mikrofonuna uygun stand çeşitlerini organizasyonlar için Dev hoparlör, Anfi, mikrofon vs... çeşitleri satan elektronik mağazaya git her türlüsünü bulursun.

Örnek mağaza sitesi : http://anfihoparlorsanayi.com/
mnp-2300.jpg

Minton - Ürün

VATAN COMPUTER - SNOPY - SNOPY 320M M

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bana küçük ve kullanışlı bir şey lazım. O tür mağazalarda pek sanmıyorum bulabileceğimi.
Odamda stüdyo havası olsun istiyorum. Çubuk mikrofon olmaz :D
Mutlaka vardır, şu modellerinde görünümleri güzel
Piranha-PRN-203-Nostaljik-Mikrofon-PC-Notebook__67609496_0.jpg

Piranha PRN-203 Nostaljik Mikrofon PC Notebook GittiGidiyor'da 67609496

Yada şunu satın alırsın üzerindeki mikrofonun yerine kendininkini takarsın :)
PG-110-1-500x500.jpg

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/profesyonel-mikrofon-kaliteli-karaoke-kargo-81698544

[url]http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/snopy-sn-330m-siyah-masaustu-mikrofon-82931654

[/URL]

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanayi'de bir ustaya götür mikrofonu usta bunu uygun üçayak türü bir şey yapabilir misin de. Elbet yapar birileri basit bir şey iki parça demiri kaynaklayıp bükecek bu kadar. :D

Aslında mantıklı, demiri falan boyasam şekil bir şey olabilir ama tutacak kısmı nasıl olur ki ?

- - - Güncellendi - - -

İstediğim şey tam anlamıyla bu :

Eğer masayı tutma yerini ve hareketli eklem bölgelerini, mikrofonu sağa sola, aşağı hareket ettirme mekanizmasını yapmama yardım ederseniz ben bu işi yaparım.
Eklem bölgelerini nasıl yapabilirim ?

Rde.RodePSA1StudioArm4582.jpg

Hortlatma gibi olacakta oradaki mikrofon phılıps sbc-md110 galiba mikrofon performans olarak nasıl benim sesim normalde kalın olmasına rağmen çok ince çıkıyor ve yeni bir mikrofon almayı düşünüyorum performans olarak nasıl bir mikrofon acaba ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı