Mikrofon ve kamera önerisi

YakupAslan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
köle
Merhaba. Kamera ve mikrofona ihtiyacım var. Asgari düzeyde alabileceğim en iyisi ne varsa önerinizi bekliyorum. Mikrofonlu kamera da olabilir. Lütfen halihazırda ürünü kullanan biri önersin.

Eskiden 10-20 tl ye mikrofonlu webcamlar olurdu. Pandemiyle birlikte kamera fiyatları yoğun talep sonucu artmaya başladı. Belki bulabilirsiniz.

Kamera olarak alabileceğin en uygunu bu;
Mikrofonu bilemiyorum. Bu kameranın mikrofonu da var ancak çok kaliteli bir ses bekleme. Nette videoları var.
Dostlarım internetten uygununa bakıp videolarını ben de izledim. Sonucunda aldım, memmun kalmadım. Bu yüzden;
Lütfen halihazırda ürünü kullanan biri önersin
demiştim.

Ben de kullanıyorum zaten kullanmadığımı nereden çıkardın? Gayette memnunum ışıklandırmayı iyi ayarlarsan süper çekimler yapıyor. Mikrofonu iyi değil.

Ben de kullanıyorum zaten kullanmadığımı nereden çıkardın? Gayette memnunum ışıklandırmayı iyi ayarlarsan süper çekimler yapıyor. Mikrofonu iyi değil.
Kullandığına dair bir cümle kurmamışsın.
Mikrofonu bilemiyorum. Bu kameranın mikrofonu da var ancak çok kaliteli bir ses bekleme.
Neyse. Teşekkürler.

Kullandığına dair bir cümle kurmamışsın.

Neyse. Teşekkürler.
Bunlar göreceli olduğu için bir şey diyemiyorum kardeşim bana göre iyi. Zaten yazmışsın oraya kullananlar yazsın diye kullanmasak niye yorum atalım :D
Benim mikrofonum da bu, sen de bu kadar para verecek potansiyeli göremediğim için başta atmadım ancak almışken iyisi olsun dersen şu an fiyatı düşmüş; Midex MX-2020 Phantom Set Stüdyo Kayıt Seti Paketi

Geri
Yukarı