Mikrofona Ses Az Gidiyor

O şekilde yapınca kendi sesimi masaüstünden duydum ve sesim ne taraftan geliyor diye aradım. Mikrofon kulaklıktaymış fakat telefonda kendi mikrofon yerine üfleyine çok geliyordu. Kısacası kulağa giren yere konuşunca sesi daha iyi duyuyor.
Yani sorun Bandicam de değil mi ? Eğer öyle ise bandicamin ayarlarını kurcalayarak veya farklı bir video kayıt programı kullanarak sorunu çözebilirsiniz.

Yani sorun Bandicam de değil mi ? Eğer öyle ise bandicamin ayarlarını kurcalayarak veya farklı bir video kayıt programı kullanarak sorunu çözebilirsiniz.
Hayır sizin yapın dediğiniz ayarı yaptım sesim masaüstüne geldi o şekilde duydum.

Hayır sizin yapın dediğiniz ayarı yaptım sesim masaüstüne geldi o şekilde duydum.
Zaten o ayarı yaptırmamın sebebi o, mikrafonunuzun sesini tam olarak duyabilmeniz. O özellik mikrafonunuzdan sesinizin nasıl çıktığını gösteriyor size. Yani oradan duyduğunuz ses mikrafonun yakaladığı ses. Eğer orada ses düzeyi iyi ise sorun bandicamdedir.

Son düzenleme:
Bilgisayarın mikrofon girişine bir mikrofonlu telefon kulaklığı takıyorum
Mikrofonlu telefon kulaklıkları normal gamer bilgisayar kulaklıklarında olduğu gibi yüksek ses vermezler yani bu sorunu yaşamanız gayet normal. Eğer video çekmek istiyorsanız mikrofonlu kulaklık modellerine bakmayı deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Sorun hala devam ediyor yani 😞

Mikrofonlu telefon kulaklıkları normal gamer bilgisayar kulaklıklarında olduğu gibi yüksek ses vermezler yani bu sorunu yaşamanız gayet normal. Eğer video çekmek istiyorsanız mikrofonlu kulaklık modellerine bakmayı deneyebilirsiniz.
Tamam, sorunu anladım en yakın zamanda mikrofonlu kulaklık almaya gideceğim. Yardımlarınız için teşekkürler.

O şekilde yapınca kendi sesimi masaüstünden duydum ve sesim ne taraftan geliyor diye aradım. Mikrofon kulaklıktaymış fakat telefonda kendi mikrofon yerine üfleyine çok geliyordu. Kısacası kulağa giren yere konuşunca sesi daha iyi duyuyor.

Arkadaşım problemi çzdün mü. Bende de kulaklığın ses çıkış yeri yani hoparlör yerinden konuşunca ses gidiyor anlamadım ben bu işi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı