Mikrofonda Cızırtı Sorunu

Japonky

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Düne kadar kulaklığın mikrofonu normal çalışıyordu, bugün PES 2019 indirdim ondan sonra mı oldu bilmiyorum fakat ses sürekli cızırtılı. Konuşmasam bile karşı tarafa cızırtı sesi gidiyor, ne yapmam gerekiyor?

Aynı sorun Steelseries Arctis 3 modelim içinde geçerli. Mikrofon'dan konuşmasam bile karşı tarafa yani arkadaşlarıma sanki dalga sesi gidiyormuş gibi cızırtı ve anlamsız sesler gidiyor, ilk aldığım zamanlar ise hiç öyle değil sesim çok net ve cızırtısızdı ne olduysa son zamanlar da sürekli bozulmaya ve ses karışmaya başladı. Bilen varsa nasıl düzeltileceğini ben de yardım bekliyorum.

Ses efekti kısmından mikrofonunuza sağ tıklayıp "gelişmeler" kısmından "gürültü tutma" seçeneğini seçin.

Ses efekti kısmından mikrofonunuza sağ tıklayıp "gelişmeler" kısmından "gürültü tutma" seçeneğini seçin.
Seçili zaten bugün oldu ne olduysa daha düne kadar bir sorun yoktu kabloyu arkadan çıkardım ön tarafa taktım ama discordda ses basmasam bile ses gidiyor sürekli cızırtı sesi

Seçili zaten bugün oldu ne olduysa daha düne kadar bir sorun yoktu kabloyu arkadan çıkardım ön tarafa taktım ama discordda ses basmasam bile ses gidiyor sürekli cızırtı sesi

Bas konuşta basmadığınız sürece sesiniz iletilmez. Yani karşı tarafa cızırtı gitmesi imkansız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı