Çözüldü Mikrofonda cızırtı ve robot sesi gelmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Bursa
Merhaba.

Ben oyuncu mikrofonu almıştım, aylar içerişinde sıkıntı yoktu mikrofonda. Arkadaşımla Discord üzerinden konuşuyorduk, birden ses kesilmeye başladı arkadaşım duymamaya başladı beni. Sonra bana dedi sesin cızırtılı ve robot gibi geliyor dedi, bu sorunu nasıl halledebilirim? Kaç gündür uğraşıyorum canımı sıkmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kaydedicisi uygulaması üzerinden sesinizi kaydedip dinleyin. Orada cızırtılı ve robot gibi geliyorsa sorun mikrofonda, gelmiyorsa sorun Discord'dadır.

Ses kaydedicisi uygulaması üzerinden sesinizi kaydedip dinleyin. Orada cızırtılı ve robot gibi geliyorsa sorun mikrofonda, gelmiyorsa sorun Discord'dadır.

Denedim cızırtılı geliyor ve başka cihazda denedim mikrofon mis gibi çalışıyor ama benim bilgisayarda cızırtılı robot sesi geliyor, başka cihazda da cızırtılı geliyor ama ses düzgün geliyor.

@İlkay Baki Bayram mikrofonun sürücülerini kurman lazım internetten kullandığın mikrofonun modelini yazıp yanına da driver indir yazarak sonuca varabilirsin.

Bu mikrofonu kullanıyorum, mikrofona ait driver yok.

Mikrofonu takmıyordum duruyordu bir takayım dedim mikrofon düzelmiş gibi oldu, günler, haftalar ve yıllar geçti şimdi yine aynısı oldu ve benim mikrofonlu kulaklıkta aynı sorun vardı, yani şimdi mikrofonda cızırtı ve robot sesi varsa mikrofonlu kulaklığı da taksam aynı sorun olacak. Sorun düzeldiği zaman iki mikrofonda düzeliyor sorun olunca iki mikrofon da bozuluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı