Çözüldü Mikrofondan ses çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Bu sabah Discord girdiğimde ses gelmediğini fark ettim ve ses ayarlarına gittim sıfırladım olmadı, denetim masasında ses ayarlarına baktım mikrofon takılı ama ses gelmiyor, bu kez Windows ayarlarına baktım orada da benim mikrofonum gözüküyordu ve ses testi yaptığımda olmadı sonra sorun gidere bastığımda sorun yok dedi. Bir şey yapıp bana yardım eder misiniz?

Bu sabah Discord girdiğimde ses gelmediğini fark ettim ve ses ayarlarına gittim sıfırladım olmadı, denetim masasında ses ayarlarına baktım mikrofon takılı ama ses gelmiyor, bu kez Windows ayarlarına baktım orada da benim mikrofonum gözüküyordu ve ses testi yaptığımda olmadı sonra sorun gidere bastığımda sorun yok dedi. Bir şey yapıp bana yardım eder misiniz?

Mikrofonunuz nedir?

Mikrofonunuz nedir?
Kulaklığa takılan mikrofon, kısacası Hyper X var bende eğer takıp çıkar dersen olmadı PC kasasından kulaklığı farklı USB girişine taktım olmadı.

Mikrofonunuz nedir?
Sorunu çözdüm Hyper X mikrofonunun kumandasında mikrofon kapama şeyi varmış onu açık hale getirdim oldu.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı