Çözüldü Mikrofondan ses çok yüksek gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DKB

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlarımla konuşurken falan sanki "earrape" gibi gidiyor ses.

Bunun gibi gidiyor sesim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ayarlar>sistem>ses>ses denetim masası>kayıt kısmına girip mikrofonunuza sağ tıkladıktan sonra özellikler diyerek düzeyler bölümünden mikrofon ve mikrofon bası düzeylerini biraz düşürebilir misiniz? Çıkan sesin şiddetini ve düzeyini bilmediğim için önerebileceğim tek şey bu. Benzer bir sorunu buradan ayar yaparak çözmüştüm.

Ben kasanın kendi ses girişini kullanıyordum. Şimdi direkt anakarta taktım düzeldi.
Ayarlar>Sistem>Ses>Ses Denetim Masası>Kayıt kısmına girip mikrofonunuza sağ tıkladıktan sonra özellikler diyerek düzeyler bölümünden Mikrofon ve Mikrofon Bası düzeylerini biraz düşürebilir misiniz? Çıkan sesin şiddetini ve düzeyini bilmediğim için önerebileceğim tek şey bu. Benzer bir sorunu buradan ayar yaparak çözmüştüm.

Ayarlar>sistem>ses>ses denetim masası>kayıt kısmına girip mikrofonunuza sağ tıkladıktan sonra özellikler diyerek düzeyler bölümünden mikrofon ve mikrofon bası düzeylerini biraz düşürebilir misiniz? Çıkan sesin şiddetini ve düzeyini bilmediğim için önerebileceğim tek şey bu. Benzer bir sorunu buradan ayar yaparak çözmüştüm.

Ben kasanın kendi ses girişini kullanıyordum. Şimdi direkt anakarta taktım düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı