Mikrofondan ses gelmiyor

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Mikrofonum çalışıyordu 4 5 gündür çalışmıyor ses aniden gitti. Ses ayarlarından mikrofona tıklıyorum sorun gider diyorum bir şey bulmuyor.

Ses Denetim Masası'ndan mikrofonun "Bu Aygıtı Dinle" özelliğini açtığınızda sesinizi alıyor musunuz? Ayrıca geliştirmeler sekmesinden herhangi bir efekt açıldıysa devre dışı bırakmayı da deneyebilirsiniz.

Mikrofonum çalışıyordu 4 5 gündür çalışmıyor ses aniden gitti. Ses ayarlarından mikrofona tıklıyorum sorun gider diyorum bir şey bulmuyor.

Aygıt Yöneticisi'nden ses girişleri ve ses çıkışları altında Realtek olana sağ tıkla özellikler de sürücü sekmesine gel burada eski sürücüye dön seçeneği aktifmi kontrol et.
Aktif ise dön diyerek onayla ve sistemi yeniden başlat.

Sağ altta görev çubuğunda ses simgesine tıkladığında Yürütme Cihazını Seçin bölümü var. Orayı bir dene. Eğer bilgisayarında artı olarak hoparlör takılıysa veya HDMI ile monitöre bağlanıyorsan monitörü yürütülen cihaz olarak görüyor olabilir.
(Tabi bunu kulaklığının çalıştığını varsayarak söyledim.)

Son düzenleme:
Aygıt Yöneticisi'nden ses girişleri ve ses çıkışları altında Realtek olana sağ tıkla özellikler de sürücü sekmesine gel burada eski sürücüye dön seçeneği aktifmi kontrol et.
Aktif ise dön diyerek onayla ve sistemi yeniden başlat.

Aktif değil.
Sağ altta görev çubuğunda ses simgesine tıkladığında yürütme cihazını seçin bölümü var. Orayı bir dene. Eğer bilgisayarında artı olarak hoparlör takılıysa veya HDMI ile monitöre bağlanıyorsan monitörü yürütülen cihaz olarak görüyor olabilir.
(Tabii bunu kulaklığının çalıştığını varsayarak söyledim.)

Kulaklıkta mikrofon.

Yeni konular

Geri
Yukarı