Mikrofonlardaki hışırtı nasıl giderilir?

smithblacksmith

Kilopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Merhaba,

Telefonumda ve laptopumda kullandığım mikrofonlu kulaklığı masaüstü bilgisayara bağladığımda ses hışırtılı geliyor, sanki deniz kenarında ses kaydediyorum da arkadan su sesi geliyor gibi.

Krisp diye bir uygulama var fakat haftalık 120 dakika kullanım hakkı sonrası ücretli, bu sorunu ücretsiz şekilde nasıl çözerim?

Merhaba,

Telefonumda ve laptopumda kullandığım mikrofonlu kulaklığı masaüstü bilgisayara bağladığımda ses hışırtılı geliyor, sanki deniz kenarında ses kaydediyorum da arkadan su sesi geliyor gibi.

Krisp diye bir uygulama var fakat haftalık 120 dakika kullanım hakkı sonrası ücretli, bu sorunu ücretsiz şekilde nasıl çözerim?

Doğru dürüs bir siteden crack yapabilirsiniz.

Doğru dürüs bir siteden crack yapabilirsiniz.

Araştırdım bulamadım.

VoiceMeeter deneyebilirsiniz.

Bu uygulamayı bayağı duydum deneyeceğim teşekkürler ❤️

Reaper kullanabilirsiniz. Ücretsizdi bildiğim kadarıyla.

Karışık gibi duruyor.

Bir de ben kayıttan ziyade daha çok oyunlarda sesim karşıya düzgün gitsin diye istiyorum, krisp çok işlevsel uygulama ama bu önerdikleriniz de acaba öyle mi? Bir de krisp daha basit, hiç karışık değil. Dümdüz mail giriyorsunuz o otomatik ayarıyla geliyor.

Karışık gibi duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben eski mikrofonumu şu videodaki ayarlarla kullanıyordum. Bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben eski mikrofonumu şu videodaki ayarlarla kullanıyordum. Bakabilirsiniz.

Buna da bakayım teşekkürler.

Geri
Yukarı