Mikrofonlu kulaklığı masaüstü bilgisayarda kullanamamak

hakankaraduman

Hectopat
Elimde SteelSeries Arctis 3 mikrofonlu kablolu kulaklık var. Bilgisayarıma taktığımda sadece hoparlör olarak görüyor. Başlığı açarken önerilerde gözüken 5 benzer konuyu da okudum ancak hiçbiri sonuçlanmamış. Bu durumun bir çözümü yok mu acaba? Laptoplarda çalışıyor ama masaüstünde çalışmıyor.
Tek çözüm Bluetooth bir kulaklığa mı geçiş yapmak?

Ses kalitesi mi bozuk. Nasıl gördüğünün neden önemi var anlamadım. Bilgisayarınızda ses kartı var mı ya da hangi ses donanımı var ana kartınızın üzerinde, Realtek mi?

kutu içinde çift taraflı mikrofon ve kulaklık girişi kablosu vardır onu bağlayıp denedin mi dostum ?

Teşekkür ederim. Ürünü arkadaşımdan aldım onda da kutu yokmuş. Bu tarz bi kablo internetten alabilir miyim, tam ismi nedir acaba?

Ses kalitesi mi bozuk. Nasıl gördüğünün neden önemi var anlamadım. Bilgisayarınızda ses kartı var mı ya da hangi ses donanımı var ana kartınızın üzerinde, Realtek mi?

Mikrofonu tanımıyor, mikrofonu kullanamıyorum. Mikrofon yokmuş gibi davranıyor. Donanım Realtek evet. Teşekkürler.

Teşekkür ederim. Ürünü arkadaşımdan aldım onda da kutu yokmuş. Bu tarz bir kablo internetten alabilir miyim, tam ismi nedir acaba?

Mikrofonu tanımıyor, mikrofonu kullanamıyorum. Mikrofon yokmuş gibi davranıyor. Donanım Realtek evet. Teşekkürler.

Kablo vardır belki ama tam adını bilmiyorum. Bir şey dersem yanlıs olmasın o yüzden bilen bir arkadaş yazarsa daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı