Mikrofonlu kulaklık önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
275

theberkyildiz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, uzun süredir mikrofonlu kulaklık bakıyorum. Halihazırda 7.1 kulaklığım var fakat onun mikrofonu bozulduğu için yeni bir mikrofonlu kulaklık almaya karar verdim. Normalde bütçem 180₺ ama o bütçeye iyi mikrofon olmadığı için biraz ekleyerek mikrofonlu kulaklık almaya karar verdim. Vokal kaydı alıyorum, aktif bir şekilde Discord kullanıyorum. Aklımda birkaç kulaklık var. Bunlar;

Merhabalar, uzun süredir mikrofonlu kulaklık bakıyorum. Halihazırda 7.1 kulaklığım var fakat onun mikrofonu bozulduğu için yeni bir mikrofonlu kulaklık almaya karar verdim. Normalde bütçem 180₺ ama o bütçeye iyi mikrofon olmadığı için biraz ekleyerek mikrofonlu kulaklık almaya karar verdim. Vokal kaydı alıyorum, aktif bir şekilde Discord kullanıyorum. Aklımda birkaç kulaklık var. Bunlar;

Rampage SN-RW7 bakabilirsin bende var. Ses kalitesi güzel mikrofonu da ortalama çok iyi değil ama iyi.

Kuponun varsa n11'de de var.

Bu kulaklık ile alakalı pek şikayet görmedim sizin hatanız olabilir mi?
Yaklaşık 4 senedir kullanıyorum ilk başta cızırtılar arttı sonra mikrofon kısmının ışığı söndü ve o kısım ısınmaya başladı, şuan çalışmıyor.
Gamepower Mihawk alabilirsiniz bende alacağım ileride çok araştırdım kulaklık süper miş bence alın.
Ben Rampage Comfort ile Gamepower Mihawk arasındayım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı