Mikrofonlu kulaklık önerisi

Hocam ben başta bulduğum kulaklığı çok beğendim. Almak istiyorum. İyi midir sizce? Kullanan var mı? İyiyse onu alacağım.

Hocam arkadaşımda vardı kulaklık ve gerçekten kötü kablo dolanıyor buruşuyor mikrofon kalitesi fena değil ama kulaklık erken bozuluyor kulaklık değiştirip eskisini arkadaşıma verdim hatta ve alalı 1 yıl bile olmamıştı.

Bunu önereyim o zaman donkey sıkıntı çıkarabilir.

Doğrudur hocam. Kendi ses kartı olmadığı için bilgisayardaki ses kartını kullanıyor.

Bu kulaklıkla ilgili çok şikayetler vardı. Pek önerilen bir kulaklık değil.

Evet hocam maalesef sırf markaya olan güvenden attım klavyesi beni memnun etmişti.

Bunu önereyim o zaman donkey sıkıntı çıkarabilir.

Dandik gibi duruyor bu da.

Hocam arkadaşımda vardı kulaklık ve gerçekten kötü kablo dolanıyor buruşuyor mikrofon kalitesi fena değil ama kulaklık erken bozuluyor kulaklık değiştirip eskisini arkadaşıma verdim hatta ve alalı 1 yıl bile olmamıştı.

Dayanıksız değil hocam kablosu kalın, sağlam. Kafa kısmı da rahat. İnternet Cafe'de taktım 1 2 saat çok rahat güzel kulaklıktı.

Dandik gibi duruyor bu da.

Dayanıksız değil hocam kablosu kalın, sağlam. Kafa kısmı da rahat. İnternet Kafe'de taktım 1 2 saat çok rahat güzel kulaklıktı.

Gönderdiğim kulaklığıda denedim sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum sizin attığınıza gelince evet kalın kablo ama dolanıyor işte o dolanmada kabloyu parçalıyor. Bu arada yorumlarını okudunuz mu Rampage kulaklığın onları da dikkate almanızı öneririm.

Gönderdiğim kulaklığıda denedim sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum sizin attığınıza gelince evet kalın kablo ama dolanıyor işte o dolanmada kabloyu parçalıyor. Bu arada yorumlarını okudunuz mu Rampage kulaklığın onları da dikkate almanızı öneririm.

Kabloları sık sık düzenliyorum, düzeltiyorum o konuda sorun çıkmaz. Ben şahsen bu kulaklığı beğendim. Sizin attığınız bütçemin çok altında olsa da biraz daha iyi bir şey almak istediğim için bütçeme tam uyan, çok satan ve iyi yorumlar alan Rampage kulaklığa yöneldim. İnternet Kafe'deki deneyimimle de beğendiğimi söyleyebilirim. Biraz daha düşüneceğim. %90 Rampage'i alacağım fakat başka kulaklık bulursam buraya yazarım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Kabloları sık sık düzenliyorum, düzeltiyorum o konuda sorun çıkmaz. Ben şahsen bu kulaklığı beğendim. Sizin attığınız bütçemin çok altında olsa da biraz daha iyi bir şey almak istediğim için bütçeme tam uyan, çok satan ve iyi yorumlar alan Rampage kulaklığa yöneldim. İnternet Kafe'deki deneyimimle de beğendiğimi söyleyebilirim. Biraz daha düşüneceğim. %90 Rampage'i alacağım fakat başka kulaklık bulursam buraya yazarım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Hocam siz kafanıza yatanı alın ama dediğim gibi bunlar çıkabilecek sorunlar belki hiçbir sorunda yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı