Mikrofonu iyi olan kulaklık önerisi

Waisu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben kulaklık arıyorum. Şu anki kullandığım kulaklık Magnus V2 Gamepower marka. Rengini hoş bulduğum için pembe renk bakıyordum.

Bulduklarım;
  • RM-K91 X-Catty Rampage marka.
  • Ajazz AX120.
  • Warrior KX3 Pro.
Mikrofon kalitesinin iyi olması daha önemli benim için, şu anki kullandığım markanın mikrofonu mu daha iyi yoksa üsttekilerden biri mi daha iyi veya fikriniz var mı?

Mikrofon konusu kulak üstü oyuncu kulaklarında zor bir konu.
200 TL'lik kulaklığın mikrofonu 2000TL'lik Corsair, HyperX, SteelSeries'lerden iyi olabiliyor.

Yukarıda bıraktığın modellerin hepsinde pembe renk şeçeneği var ve uygun fiyatlılar.
Benim kullandığım eksa 900Pro (Rampage logolu), mikrofon kalitesi deli dehşet.
Kulak üstü kulaklıklarda en iyi mikrofon kalitesine sahip kulaklıklardan birisidir.

Sana önerim inceleme videolarını sadece Türkçe değil, yabancı dillerdekini de dinlemen.
Hindistan da bu kulaklıkların kullanımı çok, bu ürünlerin örneğin Rampage K91 X'in gerçek üreticisinin modelini bulup ses testlerini izlemelisin.

Ben 275TL'ye 2.el drop Plus aldım, yaklaşık 2 ay araştırma sonucu bu fiyata en iyi mikrofon sesini ve özellikleri bu kulaklık veriyordu. Renk problem değilse eksa E900 250TL'ye sıfır bulunabiliyor Amazon'da.

Pro değil ama mikrofon kalitesi çok yakın ve çok kaliteli bir model.

Mikrofon konusu kulak üstü oyuncu kulaklarında zor bir konu.
200 TL'lik kulaklığın mikrofonu 2000TL'lik Corsair, HyperX, SteelSeries'lerden iyi olabiliyor.

Yukarıda bıraktığın modellerin hepsinde pembe renk şeçeneği var ve uygun fiyatlılar.
Benim kullandığım eksa 900Pro (Rampage logolu), mikrofon kalitesi deli dehşet.
Kulak üstü kulaklıklarda en iyi mikrofon kalitesine sahip kulaklıklardan birisidir.

Sana önerim inceleme videolarını sadece Türkçe değil, yabancı dillerdekini de dinlemen.
Hindistan da bu kulaklıkların kullanımı çok, bu ürünlerin örneğin Rampage K91 X'in gerçek üreticisinin modelini bulup ses testlerini izlemelisin.

Ben 275TL'ye 2.el drop Plus aldım, yaklaşık 2 ay araştırma sonucu bu fiyata en iyi mikrofon sesini ve özellikleri bu kulaklık veriyordu. Renk problem değilse eksa E900 250TL'ye sıfır bulunabiliyor Amazon'da.

Pro değil ama mikrofon kalitesi çok yakın ve çok kaliteli bir model.
Şuanki kulaklığımın mikrafonu, ses kalitesi açısından Rm-k91 x-Catty den iyi mi almamı önerir misiniz?

Geri
Yukarı