Mikrofonu iyi olan kulaklık önerisi

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar telefondan oyun videoları çekeceğim elimde lenovo gm 2 pro var sizce yanına mikrofon mu almalıyım yoksa mikrofonu iyi olan bir kulaklık mı?

Hocam yerinizde olsam mikrofon kalitesinden oldukça memnun olduğum HyperX Cloud 2'yi öneririm yaklaşık 1 aydır kullanmaktayım ve ses kalitesi ve mikrofon kalitesi fiyatına göre bir hayli iyi Amazon'DA1800 TL civarına satılıyordu.

Belirtmediğine göre normal bir şekilde önerini yapmak daha mantıklı sanırım. Durduk yere kimse hakaret etmez size.

Bütçe 1K

Hocam yerinizde olsam mikrofon kalitesinden oldukça memnun olduğum HyperX Cloud 2'yi öneririm yaklaşık 1 aydır kullanmaktayım ve ses kalitesi ve mikrofon kalitesi fiyatına göre bir hayli iyi Amazon'DA1800 TL civarına satılıyordu.

Telefonda kullanabilir miyim peki?

Şimdi ben 10 bin liralık kulaklık önersem bana hakaret edeceksin. Bütçe belirtmiyosun niye?

Hayır neden hakaret edeyim efendim? Siz edin bir gün geldiğinde inşallah onu da alırız. :)

Bütçe 1K

Telefonda kullanabilir miyim peki?

Hayır neden hakaret edeyim efendim? Siz edin bir gün geldiğinde inşallah onu da alırız. :)
Hocam onun yerine V2 X alsanız, daha iyi olur.

Jak girişi telefona uyumludur. O bütçeye yakın en iyi alabileceğiniz kulaklık budur. YakupTV aklıma geldi. :)

Geri
Yukarı