Mikrofonu iyi webcam önerisi

StrazneK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, laptoptan masaüstüne geçtim ve işim gereği mikrofona ihtiyacım var. Ben de mikrofon almak yerine webcam alayım hem görüntülü hem sesli konuşma yapabilirim diye düşündüm.

Bildiğiniz fiyat/performans mikrofonu iyi webcam önerilerine açığım.

Hocam bu ikisinden birisini alın. Logitech kaliteli markadır, ömürlüktür bence mikrofonları da gayet yeterli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu ikisinden birisini alın. Logitech kaliteli markadır, ömürlüktür bence mikrofonları da gayet yeterli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Birisi en giriş seviyesi, diğeri en iyi modellerinden birisi. Böyle saçma öneri olmaz.

C270 720p bir kamera, günümüz için yetersiz. Diğeri ise en iyilerinden. Böyle bir karşılaştırma bile dâhi söz konusu olamaz.

@StrazneK en fazla ne kadar verebilirsiniz, ona göre öneri yapacağım.

C270 720p bir kamera, günümüz için yetersiz. Diğeri ise en iyilerinden. Böyle bir karşılaştırma bile dâhi söz konusu olamaz.

@StrazneK en fazla ne kadar verebilirsiniz, ona göre öneri yapacağım.
Hocam 600-700TL civarı düşünüyorum. Mikrofonu beni üzmediği taktirde üç aşağı beş yukarı fark etmez. Burada önerilen c270, c310 ve creative de gördüğüm kadarıyla o civarlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı