Milano GSM Güvenilir mi?

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İnternette 1350 TL'ye Redmi Note 7 64 GB'lık versiyonunu gördüm. Bu kendi sitelerinde olan ürünü. Ayrıca Sahibinden.com'da mağazaları da var ikinci el satış yapıyorlar galiba. Orda da 6GB RAM'li versiyonu 1449 TL. Ayrıca 1000 TL'ye de iPhone 8 gördüm ikinci el. İstanbul Kadıköy'de olduklarını söylüyorlar ve sitelerinde numaraları var. Bu site güvenilir midir? Alışveriş yapanınız var mı?

Sonra sizi Saian bile kurtaramaz.
Hiç güleceğim yoktu hocam :)
1000 TL'ye iPhone 8 hiç güvenli değil.
Hocam onu sadece göstermek için attım. Almak istediğim model Redmi Note 7.
Hocam bir ürün bir yerde ucuza satılıyorsa onu almadan önce baya sorgulamak gerekiyor, iyi araştırma yapmakta fayda var. Yoksa elinizde olan parayı da kaybedersiniz.
Onun için bu konuyu açtım zaten hocam. Alan eden vardır belki diye. Bekliyorum umarım alışveriş yapan birisi yazar.

Xiaomi cihazları belki kaçak getirip IMEI atıp satıyorlardır (onun için bile ucuz). iPhone içinse replika olsa bile şükret. Elden satış yapıyorlar mı?

Xiaomi cihazları belki kaçak getirip IMEI atıp satıyorlardır (onun için bile ucuz). iPhone içinse replika olsa bile şükret. Elden satış yapıyorlar mı?
İstanbul Kadıköy'de mağazaları var. İnternetten de bir kaç fotoğraflarını gördüm.

İnternette 1350 TL'ye Redmi Note 7 64 GB'lık versiyonunu gördüm. Bu kendi sitelerinde olan ürünü. Ayrıca Sahibinden.com'da mağazaları da var ikinci el satış yapıyorlar galiba. Orda da 6GB RAM'li versiyonu 1449 TL. Ayrıca 1000 TL'ye de iPhone 8 gördüm ikinci el. İstanbul Kadıköy'de olduklarını söylüyorlar ve sitelerinde numaraları var. Bu site güvenilir midir? Alışveriş yapanınız var mı?
Arkadaşlar milanogsm hakkında gerçekler burada, gerçek yüzleri buyurun. Sırf gerçek ve detaylı bir araştırma yapmadığımız için çoğu zaman mağdur oluyoruz. İzlediğiniz zaman her şeyi anlayacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar milanogsm hakkında gerçekler burada, gerçek yüzleri buyurun. Sırf gerçek ve detaylı bir araştırma yapmadığımız için çoğu zaman mağdur oluyoruz. İzlediğiniz zaman her şeyi anlayacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoya ulaşamadım, bende bu dükkandan telefon almayı düşünüyorum ama şuan araştırıyorum. videonun aslı varsa lütfen linki düzeltip atın yoksa dükkanı karalamak için yazmayın. bir mesajınız gözüküyor, cevap atmazsanız rakipleri olduğunuzu düşüneceğim

Ben ve diğer arkadaşlarim ile Milano GSM den belki 6 tinci cihaz alışımiz yerleri Kadıköy'de boğa heykelinin orada gayet ilgili ve cihazlarının arkasında duran bir firma zaten kendi profesyonel teknik servisleri yazılım ekibi var hatta cam degisim merkezleri dahi var. Kendilerine ait profesyonel sitleride var. Bence spot cihaz satan firmalardan en temiz çalışan firma bu cihaz fiyatlari çok ucuz ve neredeyse kvk gibi hizmet alıyorsunuz. Bundan dahası Şam'da kayısı :)

Merhaba, kendileri kesinlikle ve kesinlikle güvenilir değil.
Telefonlara pasaport kaydı yapacağız diyip, turkcell vınn imeisi atıyorlar cihazlara, cihazda yapabileceğiniz çoğu işlemi yapamıyorsunuz.
Tüketici haklarına başvurucağımı söyleyince de, 2 ay önce aldığım telefonun, bütün parasını geri vermeyi teklif ettiler.
Pazartesi günü tüketici haklarına başvuracağım, iyice araştırmanızı yapın almadan önce.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı