Milasmt2'den gelen spam mesajları

SunSet

Megapat
Milasmt2'den devamlı gece ve gündüz mesajlar geliyor. Telefon rahatsız etmeden spam mesajlara atıp engelliyor. Milasmt2'den gelen mesaj iptali için "MILS yazıp 4607"e mesaj gönderiyorum mesajlar iptal olmamış yine bana mesaj geliyor. Sizde de durumlar aynı mı son zamanda herkese gelmeye başlamış bu mesaj.

Screenshot_2023-09-30-00-20-39-985_com.google.android.apps.messaging-edit.jpg

Milasmt2'den devamlı gece ve gündüz mesajlar geliyor. Telefon rahatsız etmeden spam mesajlara atıp engelliyor. Milasmt2'den gelen mesaj iptali için "mıls yazıp 4607"e mesaj gönderiyorum mesajlar iptal olmamış yine bana mesaj geliyor. Sizde de durumlar aynı mı son zamanda herkese gelmeye başlamış bu mesaj.

Eki Görüntüle 1961943

Reklam amaçlı SMS atıyorlar numarayı engellemeyi deneyebilirsin bir de kayıt olurken kendi numaranı verme random salla kullanılmayan bir tane.

Alışıyon hocam takılma çok. Her cuma 21.00da pvp serverler açılıyor. Çarşamba perşembe günleri sms bombalamasına alışıyorsun. Şu2 Bu2 Akşam2 Sabah2 Techno2 diye atıp duruyolar. Telefona mesaj gelmiyo zaten ses oluyo onlar atınca xD :D

Milasmt2'den devamlı gece ve gündüz mesajlar geliyor. Telefon rahatsız etmeden spam mesajlara atıp engelliyor. Milasmt2'den gelen mesaj iptali için "MILS yazıp 4607"e mesaj gönderiyorum mesajlar iptal olmamış yine bana mesaj geliyor. Sizde de durumlar aynı mı son zamanda herkese gelmeye başlamış bu mesaj.

Eki Görüntüle 1961943
Bende eskiden Knight PVP oynardım. Haftalık açılır serverler. Engelle geç. Sakın bir daha iptal için mesaj atma. Mesajlar daha çok artıyor.

Sakın bir daha iptal için mesaj atma. Mesajlar daha çok artıyor.
İkinci iptal mesajını atmadım zaten. Hatta faturalı hat kullanıyorum iptal mesajına bunlar belli olmaz faturaya ek fiyat çıkarır diye tereddüt'e girmiştim. Demek herkese geliyor daha önce böyle saçma mesaj gelmemişti yabancı numara arama olayı vardı o azaldı veya bitti şimdi bunlar başladı rahatsız etmeye.
bir de kayıt olurken kendi numaranı verme random salla kullanılmayan bir tane.
Ben kesinlikle bilmediğim yere numara mı ve aktif güvenli mail adresimle üye olmam bunlar güvenli yer E-Devlet gibi hesap bilgileri sızdırıldı ve bilgilerimizi dağıtan satan yerden aldıklarını düşünüyorum.
Alışıyon hocam takılma çok.
Alışık değildim alışacağız artık 😄

İkinci iptal mesajını atmadım zaten. Hatta faturalı hat kullanıyorum iptal mesajına bunlar belli olmaz faturaya ek fiyat çıkarır diye tereddüt'e girmiştim. Demek herkese geliyor daha önce böyle saçma mesaj gelmemişti yabancı numara arama olayı vardı o azaldı veya bitti şimdi bunlar başladı rahatsız etmeye.

Ben kesinlikle bilmediğim yere numara mı ve aktif güvenli mail adresimle üye olmam bunlar güvenli yer e-Devlet gibi hesap bilgileri sızdırıldı ve bilgilerimizi dağıtan satan yerden aldıklarını düşünüyorum.

Alışık değildim alışacağız artık 😄

Türk vatandaşlarının bilgileri sızdırılmış durumda lakin sadece Metin2 oynayana yollamaları garip.

Ben de Whatsapp'ten değişik numaralardan mesajlar ve aramalar alıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230930_211403_WhatsApp.png
    Screenshot_20230930_211403_WhatsApp.png
    58,6 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı