Millenicom 24 ay 144 TL sabit fiyatlı taahhüt verdim

cenkkk

Megapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 2 Quad Q6600 | AMD RX 6800 XT | 2 GB RAM| 250 GB Hitachi HDD|
Arkadaşlar TurkNet'e gelen son zamdan sonra temmuz ayında Millenicom'a taşımıştım internetimi. VDSL altyapısında TurkNet'ten 15-16 Mbit daha fazla hız aldığım halde fiyatı 124 TL. Ülke şartlarından ve büyük zam geleceği korkusundan bugün Millenicom'u arayıp 24 ay taahhüt verdim. 24 ay sabit fiyat 144 TL dediler ve onayladım. Şu an 92-93 Mbit indirme 8 Mbit yükleme hızı alıyorum, TurkNet'te 65-70 Mbit hızı zor görüyordum aynı altyapıda.

Arkadaşlar TurkNet'e gelen son zamdan sonra temmuz ayında Millenicom'a taşımıştım internetimi. VDSL altyapısında TurkNet'ten 15-16 Mbit daha fazla hız aldığım halde fiyatı 124 TL. Ülke şartlarından ve büyük zam geleceği korkusundan bugün Millenicom'u arayıp 24 ay taahhüt verdim. 24 ay sabit fiyat 144 TL dediler ve onayladım. Şu an 92-93 Mbit indirme 8 Mbit yükleme hızı alıyorum, TurkNet'te 65-70 Mbit hızı zor görüyordum aynı altyapıda.
Turknet'le iletişime geçip hızını kontrol ettirip yükselttirebilirdin bilgin olsun.

Eğer altyapınız maksimum 100mbps destekliyorsa akıllıca ve uygun. 1 yıl taahhüt ile 50mbps 150tl alıyorum Türk telekomda. Tabii iki operatör arasında kalite farkı var.

TurkNet'le iletişime geçip hızını kontrol ettirip yükselttirebilirdin bilgin olsun.

Çok denedim hocam, yükseltmedikleri gibi çok aşırı hız düşüş sorunları yaşadım ve karşımda muhatap bulamadım, burada da yardım konuları açtım. Sorun modemdendir diye 2 kez modem değiştirdim. 1 seneden fazla bu sorunu yaşadım, onlarca kez destek talebi açtım ama çözüm sunmadılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı