Çözüldü Millenicom 35 Mbit pakette 6 Mbit hız

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AceRecT

Hectopat
Daha fazla  
Millenicom kullanıcısıyım. Normalde 35 Mbps download, 6 Mbps upload almam gerekiyor ama download 6'larda geziyor. Modemim VDSL TP-Link TD-W9970.

Screenshot_20220102-091919~2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam durum tam olarak şöyle. Oturduğunuz yerdeki altyapı ile ilgili. Siz 100 MBPS paket de kullanabilirsiniz. Fakat oturduğunuz mahalle / semt'te saha dolabına yakınlığınız uzak olduğu için alacagınız maximum hız 6 MBPS'dir. Bunu göz önünde bulundurun. Sitesinden Altyapı sorgulayın.
Daha önceden 35 di bikaç gündür 6

Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Allah analı babalı büyütsün. Allah tuttuğunu altın etsin. Gerçekten yetkili servisi aramak aklıma gelmemişti. Aşırı teşekkür ederim kelimeler karşılıksız kalır. Senin sayende artık 6 Mbps değil 6.1 Mbps alıyorum çok sağol.
Bilip bilmeden herkes yorum yaparsa...Hat değerlerinizi atar mısınız hocam?

Yetkili servis bir şey yapamadiysa biz ne yapabiliriz?
Uzatmayın. Yardım etmeyecekseniz gidin. Burada daha önce çözüm bulanlar yetkili servisten mi çözüm buldu? Yetkili servisin çözemediği sorunu burada çözen tonla insan var. Yardım etmeyecekseniz şimdi konudan ufak ufak uzaklaşın.
Daha önceden 35 di bikaç gündür 6
Modem arayüzüne girip hat değerlerini atabilir misiniz?

Uzatmayın. Yardım etmeyecekseniz gidin. Burada daha önce çözüm bulanlar yetkili servisten mi çözüm buldu? Yetkili servisin çözemediği sorunu burada çözen tonla insan var. Yardım etmeyecekseniz şimdi konudan ufak ufak uzaklaşın.

Eve gidince atacağım

Screenshot_20220102-171626.png

Screenshot_20220102-171626.png

Son düzenleme:
SNR değerleriniz indirme için oldukça berbat duruyor. Aslında bu imkansız gibi bir şey. Millenicom'u arayıp hız profilinizi güncellemesini isteyin. Netspeed'de yükleme için aynısı başıma geldi. Hız profili güncellemesi istedim düzeldi.

Tamamdır çok teşekkür ederim arayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı