Millenicom 35 Mbps yerine 20 Mbps alıyorum

Ufuk Kayax

Kilopat
Daha fazla  
Millenicom'dan 35Mbps'ye kadar hız olan paketi kullanmaya başladım fakat 35Mbps yerine 20 civarı bir hız alıyorum. Şu anki hızımdan memnunum. Hiç sıkıntım yok, sadece sormak istedim, sebebi nedir? Santrale olan uzaklık etkili midir? (her sitede sorguladım maksimum alabileceğim hız 42Mbps santral uzaklık 424 m gözüküyor)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (28).png
    Ekran Görüntüsü (28).png
    19,9 KB · Görüntüleme: 74
  • Ekran Görüntüsü (30).png
    Ekran Görüntüsü (30).png
    23,2 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Millenicom'dan 35Mbps'ye kadar hız olan paketi kullanmaya başladım fakat 35Mbps yerine 20 civarı bir hız alıyorum. Şu anki hızımdan memnunum. Hiç sıkıntım yok, sadece sormak istedim, sebebi nedir? Santrale olan uzaklık etkili midir? (her sitede sorguladım maksimum alabileceğim hız 42Mbps santral uzaklık 424 m gözüküyor)
Onu bende yaşadım Bir kaç defa müşteri hizmetlerini aradım ve düzelttiler.

Kablo ile mi bağlısınız, yoksa kablosuz mu?

Daire içi tesisatınız ne durumda çünkü modeme gelen maksimum hızı alabiliyorsunuz.

Hocam kablolar yan binadan geliyor yan binanın kutuya bağlı kablo uzun yani çok uzun olması kablonun hızı bu kadar düşürür mü?
Ankastreden gelen kabloda problem var gibi çok fazla hata alıyorsunuz. Ayrıca snr değeri sınıra çok yakın sürekli kopma yaşarsanız milenicomu arayıp hızınızı 20ye çekmelerini söyleyiniz.

Geri
Yukarı