Millenicom bağlama ücreti nedir?

EfeKaan02

Hectopat
Merhaba, şu anda Millenicom kullanıyoruz, abone sahibi iptal etti 2-3 güne kesilecek ve biz de aynı adrese tekrardan başvuruyoruz fakat 210 TL kurulum ücreti isteniyor. Şu anda Millenicom internetini kullanarak bu soruyu soruyorum, halihazırda hat var her şey var yapacakları sadece merkezden bağlantıyı sağlamak ve modem arayüzünü kurmak, telefonda elektrik işleri olacağını söylediler, var mı böyle bir durum? Kısacası şu anda modem mevcut telefon/internet prizinden kablo ile bağlı. X kişisi iptal edip y kişisi tekrardan aboneliğe başvuracak.

Defalarca sorduk hocam yine de kurulum yapılıyor denildi
Hocam ücreti vermek zorunda değilsiniz. Arkadaşım da bende geçmiştik. O yalnızca geçmek istediğini söyledi. Bende forumda birisinden duymuştum. Özel bir kampanya gibi bir şey varmış. Kurulum ücreti alınmıyormuş. Özellikle böyle söyleyince kurulum ücreti alınmadı. (Emin değilim ama zaten bir firmayı kullanıyorsanız kurulum ücreti alınmıyor. Oraya gelmeden direk net üzerinden kurulum yapılabilmekteymiş. Evime gelen kişi böyle söylemişti.)

Hocam ücreti vermek zorunda değilsiniz. Arkadaşım da bende geçmiştik. O yalnızca geçmek istediğini söyledi. Bende forumda birisinden duymuştum. Özel bir kampanya gibi bir şey varmış. Kurulum ücreti alınmıyormuş. Özellikle böyle söyleyince kurulum ücreti alınmadı. (Emin değilim ama zaten bir firmayı kullanıyorsanız kurulum ücreti alınmıyor. Oraya gelmeden direk net üzerinden kurulum yapılabilmekteymiş. Evime gelen kişi böyle söylemişti.)
Teşekkür ederim hocam, interneti bağlamadan önce kampanyayı soralım olmazsa da kurulumu ben yapmaya çalışacağım.

Geri
Yukarı