Millenicom başvuru sürecinde başka ISS'ye başvuru yapılır mı?

pc-user

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ayın 28'inden bu yana internetim altyapı sorunu nedeni diyerek gelmedi. Ayın 5'inde binaya yeni çekilen fiber altyapıdan dolayı fibere geçiş yapalım internetiniz gelir dendi fakat 9-10 gündür de kurulum için gelen 1 Allah'ın kulu yok. İptal etmek istediğimi belirttim fakat fiber bağlanmadığı için şu an nakil durumunda gözüküyor o yüzden iptal edemeyiz, bağlandıktan sonra iptal edebiliriz dediler. Şu an ben TurkNet veya başka bir sağlayıcıdan fiber olarak başvuru yapabilir miyim? Bu rezalet sağlayıcı da bağlamayı düşünürse bir gün o zaman da onu iptal etmeyi düşünüyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Artık yıldım...

Son düzenleyen: Moderatör:
O da Millenicom. 5'inde aradığımda dediler ki fiber altyapınız yeni yapılmış fibere geçelim o zaman sorun da yaşamazsınız. Fakat gelen de giden de yok...

Millenicom bende de aynısını yaptı. Aslında 1 yıl kadar çok iyiydi 100 Mbps'lik tarifem vardı 110 alıyordum. Sonra bir gün internetler kesildi dedim 1 saate filan gelir herhalde. 1 ay boyunca gelmedi her aradğımda geçiştiriyolardı en sonunda Netspeed'e geçtim onlar düzeltti interneti ama bu da çok yavaş. 100 Mbps'lik pakette 80 civarı alıyorum çoğu zaman. 3 ay dolsun bunu da değiştireceğim.

Millenicom bende de aynısını yaptı. Aslında 1 yıl kadar çok iyiydi 100 Mbps'lik tarifem vardı 110 alıyordum. Sonra bir gün internetler kesildi dedim 1 saate filan gelir herhalde. 1 ay boyunca gelmedi her aradğımda geçiştiriyolardı en sonunda Netspeed'e geçtim onlar düzeltti interneti ama bu da çok yavaş. 100 Mbps'lik pakette 80 civarı alıyorum çoğu zaman. 3 ay dolsun bunu da değiştireceğim.

Peki ben şu an beklemesem baska ISS basvurabilir miyim?

Geri
Yukarı