Millenicom deneyimim

Bahacprz

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Muğla/Milas
Daha fazla  
Meslek
Havaş-Meydan İşletmesi
Millenicom, kullandığım paket 100/8 ve aldığım hız 92/7.

İlk önce bugüne kadar kullandığım ISS'leri yazacağım;
  • Türk Telekom
  • Kablonet
  • Vodafone net
  • TurkNet
  • Millenicom

Aralarında puanlama yaparsam;
  1. TurkNet
  2. Kablonet
  3. Millenicom
  4. Türk Telekom.
  5. Vodafone net (sıralamaya bile girmemesi lazım)

Vodafone alacak kişi telefonuna internet paketi alsın, bir fark yok. Yine ping değeri aynı. LoL'de ve Valorant'ta pingim İstanbul sunucusunda 75'in altına inmiyordu. İptal etmek istediğimde bana cayma bedeli 120 TL deyip evime 850 TL fatura geldi. Ödemedim, icraya versinler alsınlar.

Millenicom'a gelecek olursak MH'de konuşanların bir bildiği yok. Kadına pingim yüksek diyorum saniyelik artıyor diyorum. Evet oyunlarda pingler artıyor diyor. Yahu kardeşim pingin (Valorant İstanbul sunucuları için) 45'den 280'e çıkması normal mi? Bana normal bu diyor. TurkNet kullanırken pingim 28'den yukarı çıkmadı. Steam'de oyun indirirken bile 38 ile 48 arası dolaşıyordu. Millenicom'da pingim oyun içinde 34 ile 70 arası dansöz gibi oynuyor. Bazen 200-300'lere çıkıyor. Evde kimse bağlı değil ve Wi-Fi kapalıyken bu şekilde. En kısa zamanda TurkNet'e geri geçeceğim. Alacak olanlara tavsiye etmem. Müşteri hizmeti var diyorlar, arayınca bağlanman imkansız. Telesekreter de söylemiyor müşteri hizmetine bağlanmayı. Kendin tuşlayarak bulacaksın içinde. TurkNet'te de yine yok, yazıyorsun öyle çözüyorlar. Bunda daha ping sorunumu çözücekler. İç kablolardandır diyor. Kabloyu ben kendim daha 3 ay önce çektim. Yani anlayacağınız geçmeyi düşünen varsa geçmesin. Hızı veriyor onda sorun yok fakat ben pingten çok çektim. Allah size çektirmesin.

Ekran görüntüsü 2021-10-19 045335.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı