Millenicom DNS problemi

Semre57

Kilopat
Daha fazla  
Bugün internetim bağlandı 12Mbit hız aldım ilk bağlantı da, kurulum ekibi bunun daha da artabileceğini (24 saat içinde) söyledi. İlk 10 dakika iyi güzel hoş. Sonra bir baktım Google'a vesair girmiyor hiçbir siteye. İşin ilginci arkada Steam indirme yapıyor. Ve yine işin ilginci indirmeyi yaptığım Steam'de mağazaya bakamıyorum -150 hatası veriyordu. Windows sorun gidericisi DNS sunucusunun yanıt vermediğini söyledi ben de DNS değiştim 8.8.8.8 8.8.4.4 yaptım. Şimdilik bir problem yok arada yine bir gidiyor gibi oluyor ama 1 saniye sonra hemen geliyor. Araştırdım modem kaynaklı diyenler de var bir de bilen varsa CMD'den tracert değerleri falan atmam gerekiyorsa atarım. Niye böyle anlamadım ayrıca Millenicom içi uygun DNS var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
176.103.130.130
176.103.130.131

denermisin bide bununla.
Şimdilik google dns iş görüyor bi de şöyle bi şey google dns'i bilgisayara yaptım, modemden yapmadığım için kablosuz cihazlarda da internet yoktu sonra modemi bi google dns yaptım tekrar otomatik yaptım şimdi düzgün bunun ek bi katkısı olur mu ? Yoksa sen çalışmadığını varsayaraktan mı attın şimdilik sorun yok gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı