Millenicom düşük hız geliyor

s1lence

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sabah Millenicom'dan gelip internetimi bağladılar ama 35'lik paket almama rağmen gördüğüm en yüksek hız 17. Bu birkaç gün içerisinde düzelir mi yoksa Millenicom ile iletişime geçmem gerekir mi?

Hocam aynı durum bende, de yaşandı WhatsApp olsun normal şikayet olsun devamı bu durumu dile getir o kadar getir ki adamlar artık yeter diye bağırsınlar bir hafta öyle devam et sonra öyle mesaj gelecek sorum çözüldü işte internet modemiyi aç kapat yapın bu zaman sorum çözülür.

Normal değerler. 35 te 35 beklemek mantıksız ve imkansız DSL'de.
Pardon, 35lik pakette 35 beklemiyor zaten arkadaş, en azından 30 alabilmesi gerekiyor?
Değerler normal falan değil. VDSL 35 Mbps paket kullanırken kablosuzda 33.5 Mbps alıyordum. Kabloluyu denememiştim bile.
Destek kaydı açın.

Arkadaşlar bu sabah Millenicom'dan gelip internetimi bağladılar ama 35'lik paket almama rağmen gördüğüm en yüksek hız 17. Bu birkaç gün içerisinde düzelir mi yoksa Millenicom ile iletişime geçmem gerekir mi?
Değerler normal değil ancak hattınızda da bir problem mevcut olabilir. Modem arayüzünden hat değerlerini de konuya ekler misiniz? Modem arayüzüne girdiğinizde SNR Margin vb. terimlerin bulunduğu kısım, hat değerlerinizdir. Siz WhatsApp destek hattı ve müşteri hizmetlerinden arıza kaydı/şikayet talebi açtırın birde.

Değerler normal değil ancak hattınızda da bir problem mevcut olabilir. Modem arayüzünden hat değerlerini de konuya ekler misiniz? Modem arayüzüne girdiğinizde SNR Margin vb. terimlerin bulunduğu kısım, hat değerlerinizdir. Siz WhatsApp destek hattı ve müşteri hizmetlerinden arıza kaydı/şikayet talebi açtırın birde.
WhatsApp destek hattından sorunu belirttim cevap bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    44,2 KB · Görüntüleme: 38
Hocam altyapı sorgulamalarda hızınız kaç çıkıyor ? teknik bir sorun var hatınızda muhtamelen snr değeriniz sınır seviyede ve hat zayıflaması Vdsl'e göre yüksek.bina içi kablolarınızı kontrol edin(ezik,kopuk) ve teknik ekip isteyin.

Geri
Yukarı