Millenicom düşük tanımlanan hız

denizcimert

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, daha önce Millenicom bağlatma tecrübemi paylaştım. Şimdi ise şöyle bir problem yaşıyorum. Hız testlerinde sürekli 80 Mbps çıkıyor ve modemin arayüzünde tanımlanan hız 79 Mbps. İnternetim henüz aktif görünmediği için düzeltmeleri için talep açamıyorum. Sizce düzeltirler mi yoksa irdelemem gerekir mi ?

Dosya Ekleri

• adsadsad.png
    adsadsad.png
    21,9 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba arkadaşlar, daha önce Millenicom bağlatma tecrübemi paylaştım. Şimdi ise şöyle bir problem yaşıyorum. Hız testlerinde sürekli 80 Mbps çıkıyor ve modemin arayüzünde tanımlanan hız 79 Mbps. İnternetim henüz aktif görünmediği için düzeltmeleri için talep açamıyorum. Sizce düzeltirler mi yoksa irdelemem gerekir mi ?
Sorunuzda anormal bir durum yok. Tam ne demek istediniz?

Portun bayağı iyi 199 Mbit nedir normalde sen 100 direk alırsın.
O değerde yanlışlık var büyük ihtimalle, SNR değeri mevcut hızın daha yükseğine pek müsaade etmez.

O değerde yanlışlık var büyük ihtimalle, SNR değeri mevcut hızın daha yükseğine pek müsaade etmez.
Değerde bir yanlışlık yok. Altyapı kablolarımı kendim yaptırdım. Dolap dibimde. VDSL2 ile 250/40 Mbps alırsın hocam. Youtube'da testleri mevcut zaten.
Portun bayağı iyi 199 Mbit nedir normalde sen 100 direk alırsın.
Şikayet platformundan kendilerine ilettim düzelttiler. Speedtest'te şu an 97 98 Mbps alıyorum.99999 olarak düzeltmişler :D

Geri
Yukarı