Millenicom Fiber 100 Mbps nasıldır?

bruhVORTEX

Femtopat
Daha fazla  
Millenicom'un 100 Mbps paketine geçmek istiyorum. Kullanan var mı, iyi mi?

Paket bu.

İnternet Altyapı Sorgulama & Fiber Altyapı Sorgulama _ Millenicom - Google Chrome 23.06.2023 2...png

Millenicom’dan kesinlikle uzak durmanı öneriyorum. O mahalle şirketiyle davalık durumdayız şu an. Teknik destekleri yok, müşteri temsilcileri yok, şubelerine gitsen yardımcı olmuyorlar. Çok fazla ev değiştirdik, internet değiştirdik; Turkcell kalitesini, rahatlığını hiçbirisinde almadım. Her biri (Türk Telekom, Millenicom, DSmart mı ne karin ağrısı) pişman etti. Su an Türk Telekom var, internet 2 gün kesildi, arıza kaydını çözdük diye haber verdiler girdim baktım 24 Mbps paket 8 Mbps… Arıyorum anlatıyorum benim ekranımda 24 gözüküyor diyor. Birader diyorum bilgisayar mühendisiyim sence anlayamaz mıyım, herif yok çok cihaz kullanıyordur yok modemi resetle… Arayüzde mevcut veri oranı 8 diyor daha ne olsun🤣

Merhaba Millenicom 3-4 ay kullandım ben kendi deneyimimden yola çıkarak yorum yapayım.
Şu an Netspeed kullanıyorum 100Mbps tarifesini 91Mbps civarı alıyorum, Millenicom da 67-68 alıyordum. Millenicom da 20-30 ping alıyordum şu an 7-8 alıyorum. İnterneti değiştirme sebebim altyapı problemi diyerek internetim 15 gün kesildi asla muhatap bulamıyorsunuz sadece iptal ettirmek istediğiniz zaman birileri size ulaşıyor. Ben önermem, kullanıp mutlu olan vardır elbet.

Geri
Yukarı