Millenicom güvenilir mi?

Türk Telekom gpon kullanıyorum sanırsam 90 TL civarı bir şey veriyordum 50 megabite kadar verebileceklerini söylediler 49 Mbit alıyorum çok memnunum alacak varsa gponu kesinlikle öneririm. LoL'de 11 ping alıyorum ama evde çok kişi olunca 16-17.

Türk Telekom gpon kullanıyorum sanırsam 90 TL civarı bir şey veriyordum 50 megabite kadar verebileceklerini söylediler 49 Mbit alıyorum çok memnunum alacak varsa gponu kesinlikle öneririm. LoL'de 11 ping alıyorum ama evde çok kişi olunca 16-17.
gpon yok bizde fiber çektim 2km kurtuldum. Millenicom kullanıyorum. LoL'de en fazla 15 ping ama öğlen saatleri 20 ping civarı. hız 35 Mbps'nin altına düşmüyor.

gpon altyapı da max 50 mbps nasıl oluyor hocam? benim bildiğim çok rahat 1 gigabit ve üstü kaldırır.

Gpon yok bizde fiber çektim 2km kurtuldum. Millenicom kullanıyorum. LoL'de en fazla 15 ping ama öğlen saatleri 20 ping civarı. Hız 35 Mbps'nin altına düşmüyor.

Gpon altyapı da Max 50 Mbps nasıl oluyor hocam? Benim bildiğim çok rahat 1 gigabit ve üstü kaldırır.

Bilmiyorum Türk Telekom bana aradığımda öyle dedi belki de daha fazladır.

Geri
Yukarı