Millenicom güvenilir mi?

Davut Ermiş

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda TurkNet kullanıyorum ve memnunum ancak fiyatlandırmada zam yaptılar. Millenicom firması babamı arayıp aynı internet hızını TurkNet'e göre %50 daha ucuza vereceklerini söylediler. İlk defa duyduğum bir marka sizce geçiş yapalım mı? Veya aylık 130 TL civarlarında önerebileceğiniz bir marka var mı?
35Mbps internet hızına sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda TurkNet kullanıyorum ve memnunum ancak fiyatlandırmada zam yaptılar. Millenicom firması babamı arayıp aynı internet hızını TurkNet'e göre %50 daha ucuza vereceklerini söylediler. İlk defa duyduğum bir marka sizce geçiş yapalım mı? Veya aylık 130 TL civarlarında önerebileceğiniz bir marka var mı?
35Mbps internet hızına sahibim.
Piyasadaki F/P firmalardan ama onlar sizi aramaz onlar dolanıcı olabilir siz siten numara verin öyle aratın.

150 TL'ye Millenicom 100Mbps'e kadar internet sağlıyor ama.

Millenicom kullandım, çok ping sıkıntısı çektim. Netspeed kullanan arkadaşlarım var kendileri her seferinde öneriyor Netspeed'i kaliteli olmasa önermezler. Fakat her yerde para konuşur herkesin kendi bütçesi var, ödeyebileceğiniz miktarı kendiniz biliyorsunuz ona göre hareket etmeniz en mantıklısı.

Millenicom kullandım, çok ping sıkıntısı çektim. Netspeed kullanan arkadaşlarım var kendileri her seferinde öneriyor Netspeed'i kaliteli olmasa önermezler. Fakat her yerde para konuşur herkesin kendi bütçesi var, ödeyebileceğiniz miktarı kendiniz biliyorsunuz ona göre hareket etmeniz en mantıklısı.
Bende NetSpeed de çok ping sıkıntı çekmiştim Milleniye geçince rahatlamıştım, ping bölgelere göre değişiyor.

Bende Netspeed de çok ping sıkıntı çekmiştim Milleni'ye geçince rahatlamıştım, ping bölgelere göre değişiyor.

Tabii ki değişir, zaten ben ISS'lere bir şey demiyorum. Ping bölgesel bazlı olarak değişiyor dediğiniz gibi şu anda TurkNet kullanıyorum fiyatlandırma dışında gayet memnunum.

Geri
Yukarı