Millenicom hangi yurt dışı ve yurtiçi çıkışını kullanıyor?

Türkiye sunucularında 4 ile 13 arası her zaman ki gibi fakat aradığımda veri ekibi sorun yok deyip gönderiyor. Şunu demelerine razıyım bak. Yurt dışı çıkışlarında bir sıkıntı var en kısa sürede sorunu halledeceğiz deseler hiçbir şey demeceğim. Direkt arayıp hiçbir şey yok diyorlar. Çöp deme sebepim anlamıyorlar o beyin yerinde havamı var anlamadım ki.

Hocam o zaman müşteri hizmetlerine çöp deseniz anlarım, cidden bazen iş bilmez, sanki maaşla çalışmıyor, zorla yapıyorlar işlerini, öyle davrananlar konusunda haklısınız ama cidden ping konusunda Superonline ile Türk Telekom çok stabil.

Hocam o zaman müşteri hizmetlerine çöp deseniz anlarım, cidden bazen iş bilmez, sanki maaşla çalışmıyor, zorla yapıyorlar işlerini, öyle davrananlar konusunda haklısınız ama cidden ping konusunda Superonline ile Türk Telekom çok stabil.

Superonline zaten stabil Türk Telekom mahvedip düzeltmiyor. Ben ona kızıyorum. Sana şöyle söyleyim. Müşteri hizmetleri ile konuşuyordum. Kadın bana upload hızını indirme hızı dedi bak ciddi söylüyorum. Aylık 100 TL verdiğim internet bu :D. Daha upload hızının ne olduğunu bilmeyen firma cidden. Ping konusunda İstanbul'dan viyana 28 ms alan insanlar var ki bursada 35 ping alan biriydim. Şu an PUBG'den tut CS:GO'suna ne varsa 60 ping aşağısını zor görüyom. Sınırı bu sefer cidden aştılar artık. Bir oyunda ping 40'dan 60 oluyor sonra 40'a tekrar düşüyor. Bu stabil bir ping değeri değil yani. Bir ay 40 bir ay 60 bu stabil bir pingse hani.

Superonline zaten stabil Türk Telekom mahvedip düzeltmiyor. Ben ona kızıyorum. Sana şöyle söyleyim. Müşteri hizmetleri ile konuşuyordum. Kadın bana upload hızını indirme hızı dedi bak ciddi söylüyorum. Aylık 100 TL verdiğim internet bu :D. Daha upload hızının ne olduğunu bilmeyen firma cidden. Ping konusunda İstanbul'dan viyana 28 ms alan insanlar var ki bursada 35 ping alan biriydim. Şu an PUBG'den tut CS:GO'suna ne varsa 60 ping aşağısını zor görüyom. Sınırı bu sefer cidden aştılar artık. Bir oyunda ping 40'dan 60 oluyor sonra 40'a tekrar düşüyor. Bu stabil bir ping değeri değil yani. Bir ay 40 bir ay 60 bu stabil bir pingse hani.

Hocam şehirdeki müdürlükte bilgili kişiler var, ben ilk başvuracağım zaman bayiye gitmiştim, VDSL 75 Mbps destekleyen yere kadın 16'dan üstünü alamazsın diyordu, bazı yerlerde cidden bilgisiz kişiler oluyor.

Hocam 1 ay önceydi herhalde modemi direk ankastrye bağlayıp hat değerleri hızı kontrol edin demiştim yapacağım demiştiniz yaptınız mı?

Yapacağım ama Millenicom'a geçip yapmayı planlıyorum. Hattımı 100 Mbps'ye açtırıp test etcem. 35'e geçersem 3 Mbps upload alacağım için işimi görmüyor. 100 Mbps'lik olanda da 5 Mbps upload var birazcık işimi görür. Ama çok az görür. Türk Telekom'a ölçüm yaptırmıştım 60 Mbps çıkmıştı fakat adamın ölçtüğü kablo bile berbat idi. Test ettiği kablo gitti gidecek bir kabloydu. Şu konudan takip edebilirsin oraya paylaşacağım. Müstekil ev iç tesisatını değiştirme - Technopat Sosyal

Yeni konular

Geri
Yukarı