Millenicom internet kesiliyor

iKaosS

Femtopat
Daha fazla  
Millenicom kullanıyorum internetim 5dk gidiyor geri geliyor bu 7-8 saate bir yaşanıyor. Bunun sebebi nedir sizce bilen var mıdır? Mesela dün sabah 8-9 gibi gitti 5dk içinde geldi. Öğlen 3gibi gitti geri geldi.

Bende de oluyordu, iyi oldu kurtuldum vallahi, bir de hayvan gibi her ay zam yapıyorlar. O tanıtımda gösterdikleri fiyatın üstüne +100 lira ödemişliğim var.

Millenicom kullanıyorum internetim 5dk gidiyor geri geliyor bu 7-8 saate bir yaşanıyor. Bunun sebebi nedir sizce bilen var mıdır? Mesela dün sabah 8-9 gibi gitti 5dk içinde geldi. Öğlen 3gibi gitti geri geldi.

Bende hiç sorun olmadı da bir müşteri temsilcisine gidip arayabilirsin ya da uygulamadan internet kesintisi şikayeti atıp sorununu çözebilirsin.

Modem arayüzüne girip hat değerlerini atar mısın hattınızda sorun olabilir modemin arkasında 192 ile başlayan bir adres olacak onu tarayıcınıza ya da chromea giriceksiniz altında da kullanıcı adı şifre var onu giriceksiniz ondan sonra xDSL istastikleri diye bir yer olacak ya da benzeri bir şey olacak o kısmı atar mısın?

Modemin marka modelini atarsan daha iyi olur.

Modem arayüzüne girip hat değerlerini atar mısın hattınızda sorun olabilir modemin arkasında 192 ile başlayan bir adres olacak onu tarayıcınıza ya da chromea giriceksiniz altında da kullanıcı adı şifre var onu giriceksiniz ondan sonra xDSL istastikleri diye bir yer olacak ya da benzeri bir şey olacak o kısmı atar mısın?

Modemin marka modelini atarsan daha iyi olur.
Bunları dün ss almıştım şuan evde değilim akşam döndüğümde yine atarım istersen modem markamda zyxel t50b ben aldım 7-8 ay önce

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    19,4 KB · Görüntüleme: 16
  • resim_2024-02-25_172216245.png
    resim_2024-02-25_172216245.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 14
Modemlik bir şey yok gibi duruyor iç tesisatınızda sorun var download tarafında bir sorun upload tarafında hat zayıflaması olması gerekenden yüksek iç tesisatınızı yenilemenizi öneririm.

Geri
Yukarı