Millenicom internet sürekli gidip geliyor

alperozdemir5

Hectopat
Merhaba. İnternetim uzun süredir pek sağlıklı çalışmıyor. Ancak bir haftadır bu kopmalar aşırı arttı. İnternet 5 dakika geliyor sonra yine yok. İnternet sağlayıcısını önceki yıllarda aynı şikayetten 2 kere değiştirdim ve sorunun ondan olduğunu düşünmüyorum artık. İnternet sağlayıcım Millenicom. Şahsen sorunun ya modemden ya da ev içi kablolardan olduğunu düşünüyorum. Modemimin markası TP Link. 2019 yılında satın almıştım. Sizce sorun neyden kaynaklıdır? Yeni modem almak sorunumu çözer mi?

Merhaba. İnternetim uzun süredir pek sağlıklı çalışmıyor. Ancak bir haftadır bu kopmalar aşırı arttı. İnternet 5 dakika geliyor sonra yine yok. İnternet sağlayıcısını önceki yıllarda aynı şikayetten 2 kere değiştirdim ve sorunun ondan olduğunu düşünmüyorum artık. İnternet sağlayıcım Millenicom. Şahsen sorunun ya modemden ya da ev içi kablolardan olduğunu düşünüyorum. Modemimin markası TP Link. 2019 yılında satın almıştım. Sizce sorun neyden kaynaklıdır? Yeni modem almak sorunumu çözer mi?
Tüm internetlerde sıkıntı var heralde benimkide oyunda kopup duruyor 1-2 saniye sonra geri geliyor.

Yeni bir modem almanızın sorununuzu çözeceğini düşünmüyorum. Millenicom kullanıcısı olarak aynı sorundan muzdaribim. Yeniden başlatıp açmak tek çare ne yazık ki. Malum müşteri hizmetleri olmadığı için.

Sağlayıcını arayıp sorman daha yararlı olur.

Tüm internetlerde sıkıntı var heralde benimkide oyunda kopup duruyor 1-2 saniye sonra geri geliyor.
Benim internetim yok derecesinde resmen. Mobilden kullanıyorum kaç gündür.

Sağlayıcını arayıp sorman daha yararlı olur.
Evet sanırım haklısınız. Aslında bir arkadaştan kullanmadığı bir modem almıştım ancak kurulumunu yapamadım. Arayüzünü atacağım belki bilen birisi çıkar.

Ekran görüntüsü 2023-05-19 214851.png

Modemin arayüzü böyle. Kullanıcı adı ve şifre yazan kısma gerekli bilgileri giriyorum. Sonra da altta görünmeyen kaydet tuşuna tıklıyorum. Sayfa yenileniyor ancak bir değişiklik olmuyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı