Millenicom İnternete Geçilir mi?

Alonly

Kilopat
Daha fazla  
Dün D-Smart'dan internet paketi ile ilgili mesaj geldi bana ve bilgi almak için aradım. Hali hazırda kullanmış olduğum Türk Telekom internetim var. 50 Mbps ve 4 Mbps hızlara sahip. Yayın yapmayı düşündüğüm için iki internet kullanmayı planlıyorum. D-Smart bulunduğum yerde şubeleri olmadığı için beni ilk defa duyduğum bu ISS'ye yönlendirdi. Download hızları 8 Mbps, upload hızları 6 Mbps imiş. Sizce doğruluk payı var mıdır? Aylık 70 TL ödemesi olan bu paketin sözleşmesi yıllık değil istediğim zaman fes edebiliyorum. Düşüncelerinizi almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende geçmeyi düşünüyorum. turk telekom 16 mbps hızından, fibere geçmeyi. Altyapımız var herkes şans işi demiş, tuktelekomda 2 sene boyunca internet kopması 5-6 defa yaşamısımdır. Sizce Millenicom'a geçince kopma yaşar mıyım?

Bende geçmeyi düşünüyorum. turk telekom 16 mbps hızından, fibere geçmeyi. Altyapımız var herkes şans işi demiş, tuktelekomda 2 sene boyunca internet kopması 5-6 defa yaşamısımdır. Sizce Millenicom'a geçince kopma yaşar mıyım?
Dostum yaşar mısın bilemem ama müşteri hizmetleri sürekli bir kağıttan okuyormuş gibi klasik cevaplar veriyorlar, yani genel olarak bilgisizler teknik konularda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı