Millenicom interneti bağlamak istemiyor

238849

Kilopat
Bu ayın sonunda D-Smart taahhütüm bitiyor. Ben de ADSL'den VDSL2'ye geçmek için Millenicom'u tercih ettim. Geçen pazar arayıp başvuru yaptım. Salı günü Millenicom'dan teknik bir arkadaş gelip modem kurulumunu yaptı ve Türk Telekom'un binaya gelip etiketleme yapması gerektiğini, etiketleme yapılınca otomatik olarak internetin açılacağını, açılmazsa da onları aramamızı söyledi. Bugün 5. Gün ve hala müşteri hizmetleri acil destek talebi oluşturup başlarından savmaya devam ediyor. Hadi sıkıntı TT'de olsa neyse ama internet kutusuna baktım, TT ekipleri binaya gelip etiketleme işlemini yapmışlar. Sıkıntı Millenicom'da, artık sabrım kalmadı. Beklemek dışında yapabileceğim başka bir şey ya da herhangi bir öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Ben 11 gün bekledim Millenicom'u, faturayı kestiler fakat hala internet gelmedi. Sonra bağlamayın gerek yok dedim ve 1600 lira fatura daha geldi. Millenicom'a bulaşarak zaten belayı almışsınız. Güncel en kaliteli hizmeti NetSpeed veriyor. Bulaşmayın ona.

Onlar da TT'den haber bekliyor olabilirler. Ben de Millenicom kullanıyorum. Bütün işlemleri kendileri yaptılar. Bölgeye göre de değişebilir.

TT sahada her şeyi hazırlasa bile bunu sisteme düşmedikten sonra Millenicom ya da herhangi başka bir servis sağlayıcının yapabileceği bir şey yok. Adamlar zevk olsun diye kendilerine gelmiş müşteriyi sopayla kovalayacak halleri yok ya.

Sözleşmenin ilk maddesi 14 gün içinde cayarsanız asla bir ceza veya ücret ödemezsinizdi. Ben de o maddeyi kullandım.

TT sahada her şeyi hazırlasa bile bunu sisteme düşmedikten sonra Millenicom'ya da herhangi başka bir servis sağlayıcının yapabileceği bir şey yok. Adamlar zevk olsun diye kendilerine gelmiş müşteriyi sopayla kovalayacak halleri yok ya.

Onlar da TT'den haber bekliyor olabilirler. Ben de Millenicom kullanıyorum. Bütün işlemleri kendileri yaptılar. Bölgeye göre de değişebilir.

Müşteri hizmetleri şu anda sistemde gözükmüyorsunuz genel merkezimizden sinyal işlemlerini yapınca SMS olarak bilgilendireceğiz diyorlardı. TT ile bir sıkıntı olduğunu zannetmiyorum. Tamamen kendi eşeklik ve işbilmezlikleri.

Müşteri hizmetleri şu anda sistemde gözükmüyorsunuz genel merkezimizden sinyal işlemlerini yapınca SMS olarak bilgilendireceğiz diyorlardı. TT ile bir sıkıntı olduğunu zannetmiyorum. Tamamen kendi eşeklik ve işbilmezlikleri.
Adamlar açıkça anlatmışlar durumu işte. TT sahada kurulumu yapsa bile kurulumu yaptığı portu Millenicom'a atamadıkça Millenicom ne yaparsa yapsın kendi sistemlerinde o portu göremez. Senin internet başvurunda yaptığın bürokratik işlemler iki servis sağlayıcı arasında da gerçekleşiyor bu da TT'in işlemleri yapan masa başı adamlarının hızına ve sayısına bağlı bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı