Millenicom iyi mi?

Ben 100 Mbit olan paketini kullanıyorum ama önermem. İç tesisattan dolayı en fazla 85 Mbit alabiliyorum ama sürekli bu hız oynuyor. Speedtest yapıyorum bir bakıyorum 40 Mbit çıkıyor bir bakıyorum 60 çıkıyor 1 saat sonra tekrar 80 oluyor. Ayrıca Türk Telekom kullanırken pingim hem daha düşüktü hem sabitti. Mesela LoL oynarken TR sunucusunda sabit 25 ms alıyordum Millenicom ile 30-40 arası sürekli dalgalanıyor. Defalarca aradım, e-posta yoluyla ulaşmayı denedim, WP hattına kayıt bıraktım ama nafile. En son TT'ye geçmek için başvurdum bekliyorum şimdi. Yaklaşık 1 yıllık Millenicom maceramda bu şekilde son bulacak. Ayrıca yeni aboneler için olan fiyatları da uygun değil. Şahsen ben olsam o fiyatlar ile geçmezdim.

Canlı teknik desteği olmayan firmalara bulaşmayın. Türk Telekom kaliteli bir firma. Altyapısı kötü olan çoğu kullanıcı, çoğu İSS'de problem yaşar. Tanıdığım 6-7 kişi, uzun süredir Türk Telekom fiber kullanıyor. 1 defa bile şikayet ettiklerini görmedim. Burada asıl sorun, altyapı, santrale olan uzaklık ve bina iç tesisat kalitesi. Bence Netspeed bu firmalar arasında en iyisi. Canlı destekleri var. 100 TL gibi bir ücret veriyorsun, bir sorunun olduğunda canlı olarak muhatap alabileceğin bir şey yok. Bu duruma ancak gülerler. Yıl 2020, böyle şeylerin olmaması gerekir. Ben bir problem yaşadığımda, maksimum 2-3 saat içinde çözmeleri gerekli. Herkes oyun oynamıyor, interneti iş amaçlı kullanan bir sürü kullanıcı mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı