Millenicom iyi midir?

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Şu an Türk Telekom 50 Mbps VDSL2 kullanıp 86 TL ödüyorum. Taahhüdü yenilersem 120 TL'ye çıkaracaklar. Bende 50 Mbps 120 TL ödemek istemiyorum. Millenicom'u gördüm 100 Mbps 100 TL şeklinde yanında 8 Mbps'e kadar da upload var. Taahhütüm ağustos'ta bitecek ping değerleri iyi midir? Hale ki bursada ping değerleri iyi midir?

Şu anki aldığım ping değerleri.
-CS:GO net graphta 39 ms.
-Valorant 10-14MS.
-LoL TR 13MS.
-LoL euw 53MS.
-Rainbow Six Siege 45-49 arası.
-CS:GO Faceit 58MS alıyorum fakat pingin bana göre yüksek olmasından oynamıyorum.
-PUBG 40-45 arası bazen 37'e düştüğü oluyor.
-Fortnite 26-32 arası değişiyor.

Edit: Altyapımda "fiber" yok. Hiçbir firmanın ki yok. Altyapım 55 Mbps destekliyor Millenicom'da 50 Mbps görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben altyapımın tamamını ucuz bir şekilde kullanmak istiyorum. TT bana 100 Mbps 150 TL dedi.

Bizzat kendim 150 megabit bazen 190 hatta 200'ü bile görüyorum. Upload'um 20 ve sadece 99 lira veriyorum. Vodafone sağ olsun her şey çok güzel ama Ping'i diğer sağlayacılara göre 10-15MS daha fazla.

Bizzat kendim 150 megabit bazen 190 hatta 200'ü bile görüyorum. Upload'um 20 ve sadece 99 lira veriyorum. Vodafone sağ olsun her şey çok güzel ama Ping'i diğer sağlayacılara göre 10-15MS daha fazla.

Sen Superonline kullanıyon sanırsam ondan. Bana 8 üstü asla vermezler :(
TürkNet kullanıyorum tavsiye ederim. Millenicom kullanmadığım için bilgim yok.

Müşteri hizmetlerinin varlığının olduğu ISS arıyorum.

Müşteri hizmetlerinin varlığının olduğu ISS arıyorum.

Ben daha önce sadece 1 kere problem yaşadım onuda kayıt oluşturarak 2 günde çözdüm. Onun dışında müşteri hizmetleriyle hiç işim olmadı o yüzden benim için sıkıntı değil müşteri hizmetlerinin olmaması kişiden kişiye değişiyor.

Ben daha önce sadece 1 kere problem yaşadım onu da kayıt oluşturarak 2 günde çözdüm. Onun dışında müşteri hizmetleriyle hiç işim olmadı o yüzden benim için sıkıntı değil müşteri hizmetlerinin olmaması kişiden kişiye değişiyor.

İnternet gittiğinde ben 2 gün beklemek istemiyorum. TT'de 1 saate çözülüyor ona yakın bir ISS arıyorum ben. Millenicom'da 100 TL 100 Mbps veriliyor. TT bana 150 TL'ye 100 Mbps diyor.

İnternet gittiğinde ben 2 gün beklemek istemiyorum. TT'de 1 saate çözülüyor ona yakın bir ISS arıyorum ben. Millenicom'da 100 TL 100 Mbps veriliyor. TT bana 150 TL'ye 100 Mbps diyor.

İnternet gitmesi gibi bir durum yaşamadım sadece hızım düşmüştü. Onunda dışında tüm IIS'ler TT altyapısı kullandığı için aralarından çok fark olacağını sanmıyorum. Yinede daha doğru bilgi için Millenicom kullanan bir arkadaştan yardım alsan daha kesin olur.

Geri
Yukarı