Millenicom müşteri hizmetlerine bağlanılmıyor

NightWist

Kilopat
Makaleler
2
Modemi fırlatıp kaçtılar şimdi imkanı yok hiçbir şekilde ulaşamıyorum. WhatsApp destek olsun telefon olsun. Herhangi bir iletişim yolu kullanmıyorlar galiba. Ulaşabilen arkadaşlar nasıl başardı? Ne yapmam lazım?

Modemi fırlatıp kaçtılar şimdi imkanı yok hiçbir şekilde ulaşamıyorum. WhatsApp destek olsun telefon olsun. Herhangi bir iletişim yolu kullanmıyorlar galiba. Ulaşabilen arkadaşlar nasıl başardı? Ne yapmam lazım?

Hocam ben üyesiydim çözüm sunmuyorlar otomatik mesaj yolluyorlar tek yaptıkları modem aç kapa üzerine çıkmaya çalışırsanız şu an bu işlem sağlanamıyor deyip yüzünüze kapatıyorlar, en kısa vakitte e devlet üzerinden iptal işlemi yapmanızı öneririm. (Müşteri hizmetleri yok)

1) 0850 333 03 33 numaralı telefonu arıyorsunuz.
2) Faturalar için 1'i, bilmem ne için 2'yi tuşlayın falan hepsini tek tek sayacak. Bunları saydıktan sonra 1'i tuşluyorsunuz.
3) Yine burada da fatura destek için 1'i, otomatik ödeme için 2'yi gibi işlemleri sayacak. Sözünü bitirdikten sonra birkaç saniye bekleyin. Yaklaşık 2-3 saniye sonra "müşteri temsilcisine bağlanmak için 11'i tuşlayın" diyecek. Bunu söyledikten sonra 11'i tuşluyorsunuz.
4) Hayırlı olsun karşınızda canlı bir insan. Derdinizi anlatmaya başlıyorsunuz.
5) "Müşteri hizmetleri yok" diyerek hariçten gazel okuyanlara aldırmıyorsunuz.

1) 0850 333 03 33 numaralı telefonu arıyorsunuz.
2) faturalar için 1'i, bilmem ne için 2'yi tuşlayın falan hepsini tek tek sayacak. Bunları saydıktan sonra 1'i tuşluyorsunuz.
3) yine burada da fatura destek için 1'i, otomatik ödeme için 2'yi gibi işlemleri sayacak. Sözünü bitirdikten sonra birkaç saniye bekleyin. Yaklaşık 2-3 saniye sonra "müşteri temsilcisine bağlanmak için 11'i tuşlayın" diyecek. Bunu söyledikten sonra 11'i tuşluyorsunuz.
4) hayırlı olsun karşınızda canlı bir insan. Derdinizi anlatmaya başlıyorsunuz.
5) "müşteri hizmetleri yok" diyerek hariçten gazel okuyanlara aldırmıyorsunuz.

Hepsini denedim hiçbir şekilde insan çıkmıyor.

Hepsini denedim hiçbir şekilde insan çıkmıyor.
Size o mesajı yazmadan hemen önce denedim bende çıkıyor hocam. Zamanında müşteri temsilcisiyle görüşmek istediğimde de bu şekilde ulaşıyordum. Bir daha deneyin isterseniz. Biraz vakit alıyor ama sonunda hedefe ulaşıyoruz. Belki telefonu erken kapatmışsınızdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı