Superonline müşteri hizmetlerine ulaşamama

Captain99

Hectopat
Daha fazla  
Perşembe günü internetim kesildi, geriye geldi ve o gündür doğru düzgün internete bağlanamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Robot modemime işlem yapıyor ama sorun çözülmüyor. Kullandığım internet 12 Mbps ADSL internet. Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Hocam yeni aboneliğe bağlanın orada sizi müşteri hizmetlerine yönlendirirler. Bizzat deneyimledim. Yeni abonelere direkt açıyorlar telefonu. Abonelikte verdiğinizden farklı bir telefon ile arayın.

Hocam yeni aboneliğe bağlanın orada sizi müşteri hizmetlerine yönlendirirler. Bizzat deneyimledim. Yeni abonelere direkt açıyorlar telefonu. Abonelikte verdiğinizden farklı bir telefon ile arayın.
Hocam maalesef dediğiniz gibi yapınca da ulaşamıyorum. Arıza kaydı için sitelerinden başvurdum bakalım geri dönüş olacak mı?
Yürüyerek gidebilirsin.
Dostum güle güle öldüm. Cidden yarın bu espriye gülemeyeceğim diye ağlayacağım. Harcanıyorsun buralarda.

Hocam maalesef dediğiniz gibi yapınca da ulaşamıyorum. Arıza kaydı için sitelerinden başvurdum bakalım geri dönüş olacak mı?

Dostum güle güle öldüm. Cidden yarın bu espriye gülemeyeceğim diye ağlayacağım. Harcanıyorsun buralarda.
Ben espri diye yapmadım ki. En yakın şube yakın mı size?

Geri
Yukarı