Millenicom vadedilen hızı veremiyor

zoro043

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Türk Telekom pahalı diye Millenicom'a geçtik (TT'de 84 TL'ye 20 MB veriyorlardı ) millenciom 100TL'ye 100 MB diye söz verdi. İnternet aktif edildi mesajından sonra hız testi yaptım ve 39 MB verdiklerini gördüm. Acaba yavaş yavaş falan mı artacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom pahalı diye Millenicom'a geçtik (TT'de 84 TL'ye 20 MB veriyorlardı ) millenciom 100TL'ye 100 MB diye söz verdi. İnternet aktif edildi mesajından sonra hız testi yaptım ve 39 MB verdiklerini gördüm. Acaba yavaş yavaş falan mı artacak?
Arıza kayfı oluşturun. Ve internetinizden, hizmetinizden hiçbir şekilde memnun kalmadığınızı, kimseye sizi hiçbir şekilde önermeyeceğinizi belirtin. Sorunu çözeceklerdir.
Alt yapınız ne kadar desteklerse o kadar verebilirler.
Söz verdikleri internet hızını vermek zorundalar diye biliyrum.

Ah keske benim de 39 downloadım olsa 16 Mbps TT deyim hat değerlerim normal 18 Mbps geliyor ama test 8.43 sanırım modem eskidi garantisi de bitti yeni modemle deneyecegim senin ki de inşallah yavas yavas artar ama 100 TL'ye 40 megabit bence kötü değil ben 82 TL veriyorum yazık günah.

Alırken oradaki -e kadar ekini görmedin herhalde. Adamlar 100Mbit değil de 100Mbit'e kadar hattının desteklediğini veriyoruz diyor.
Ekran görüntüsü 2021-05-28 164841.png

Buda benim Millenicom. Eksik değil, fazla bile veriyorlar.

Alırken oradaki -e kadar ekini görmedin herhalde. Adamlar 100Mbit değil de 100Mbit'e kadar hattının desteklediğini veriyoruz diyor.
Eki Görüntüle 1045278

Buda benim Millenicom. Eksik değil, fazla bile veriyorlar.
Hocam "-e kadar" yazıyor fakat yine de %75'ini vermek zorundalar. Ben 35/6 kullanıyorum çoğu zaman 40 mbit civarında alıyorum ama arkadaşın hattında problem olabilir. Altyapısı düzgün olan eve o kadar düşük verme imkanları yok. Türk Telekom olsa bir nebze.

Yeni konular

Geri
Yukarı