Millenicom vs Netspeed

Makaleler
7
Daha fazla  
Yaklaşık 5 yıldır TurkNet kullanıcısı olarak son zamlardan sonra alternatif bir ISS aramaya başladım. En popüler 2 şirket arasında kaldım.

Milleni.com, 125₺ ye 100 Mbps'ye varan bir hız sunuyor. Taahhütsüz, başka ISS'den geçenlere kurulum ücretsiz vs.
Netspeed ise 134₺ ye 100 Mbps'ye varan hız, taahhütsüz, başka ISS'den geçenlere kurulum ücretsiz gibi aynı hizmetleri sunuyor.

Şimdi iki firmayı da kullanan arkadaşlar nasıllar bu firmalar hizmet kalitesi olsun müşteri hizmetleri olsun nasıldır şimdiden teşekkürler...
Not: Bu fiyatların abone çektikten sonra arttığı falan iddia ediliyor doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Millenicom firmasını 2 sene kullandım Türk Telekom bölgenizde nasılsa o kadar iyiler.
Ben kesinti yaşamadım ISS olarak müşteri hizmetleri zayıf başka bir sorun yaşamadım diğer firma hakkında bir bilgim yok.
İyi günler dilerim.

Yaklaşık 5 yıldır TurkNet kullanıcısı olarak son zamlardan sonra alternatif bir ISS aramaya başladım. En popüler 2 şirket arasında kaldım.

Milleni.com, 125₺ ye 100 Mbps'ye varan bir hız sunuyor. Taahhütsüz, başka ISS'den geçenlere kurulum ücretsiz vs.
Netspeed ise 134₺ ye 100 Mbps'ye varan hız, taahhütsüz, başka ISS'den geçenlere kurulum ücretsiz gibi aynı hizmetleri sunuyor.

Şimdi iki firmayı da kullanan arkadaşlar nasıllar bu firmalar hizmet kalitesi olsun müşteri hizmetleri olsun nasıldır şimdiden teşekkürler...
Not: Bu fiyatların abone çektikten sonra arttığı falan iddia ediliyor doğru mudur?
İkisini de kullandım. Bölgeye göre değiştiğini söylemem gerek fakat gerek müşteri hizmetlerinin ilgisi olsun gerek stabilite Millenicom daha iyi.

Bende uzun süredir TurkNet kullanıyordum sizle aynı sebepten ötürü aboneliğimi sonlandırıp Netspeed'e geçtim. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve neredeyse hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Screenshot_1.png

Bende uzun süredir TurkNet kullanıyordum sizle aynı sebepten ötürü aboneliğimi sonlandırıp Netspeed'e geçtim. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve neredeyse hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Eki Görüntüle 1502178
Fiber kullanıyorsunuz galiba TT mi yoksa Süperonline altyapısını mı kullanıyorsunuz?

Netspeed yurtdışı çıkışlarında Türk Telekom üzerinden çıkarken Millenicom yurtdışı çıkışında Superonline kullanıyor bu nedenle Netspeed daha mantıklı bir seçim olacaktır zira superonline yurtdışı çıkışları berbattır. Ayrıca Netspeed müşteri desteğinde Millenicom'a göre çok daha iyidir.

Bölgeye göre farklılık olsa da Netspeed tercihim olurdu. TT çıkışlarını kullandığı için ping konusunda sizi üzeceğini düşünmüyorum. 5 aydır falan kullanıyorum, şu anlık memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı