Millenicom vs Superonline

SmmmOxo

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
MALİ MÜŞAVİR
Mevcutta 25 Mbps limitsiz AKN'siz Superonline kullanıyorum. 21. ay bitti. 50 Mbps internet için 99,90 TL teklif var, Millenicom Superonline altyapısı ile 50 Mbps hızı 89,90 TL'den teklif ediyor. Superonline olarak gayet iyi idi. Şimdi Millenicom üzerinden kulanmayı düşünüyorum.

Bu şekilde geçiş yapan oldu mu? Önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde yakında sözleşmem doluyor, superonline kullanıyorum ve memnunum. Fakat uygun paketleri yok şuan benim açımdan ama 10 lira fazlaya superonlinede kalmayı kendi fikrimce yeğlerim.

Mevcutta 25 Mbps limitsiz AKN'siz Superonline kullanıyorum. 21. ay bitti. 50 Mbps internet için 99,90 TL teklif var, Millenicom Superonline altyapısı ile 50 Mbps hızı 89,90 TL'den teklif ediyor. Superonline olarak gayet iyi idi. Şimdi Millenicom üzerinden kulanmayı düşünüyorum.

Bu şekilde geçiş yapan oldu mu? Önerir misiniz?
Geçtiniz mi? Önerir misiniz?

Geçtiniz mi? Önerir misiniz?
süperonline dan devam ediyorum. Son gün 12 ay Fiyat 74,90 tl teklif ettiler kabul ettim.Fİyat ve Kirada olmam nedeniyle kabul etmiştim..

Millenicom Fiber altyapısı ile "-e kadar" değilse ve net internet sunuyorsa geçebilirsiniz. Fiber gayet iyi çevremde kullanlar var. öneririm.

Geri
Yukarı