Millenicom vs. TürkNet

Fatihege611

Decapat
Şu an TT 12 MB tarife var. 10 yıldır aynı tarife ve son 2 yıldır hem yetmiyor. Hem de 3-4 MB çekiyor upload desen 300 KB'ye düştü. Haziran'da taahhüt bitiyor. Hangisine geçmeliyim? TurkNet'te 35 MB tarife alıp 10 TL daha verip 75 MB yapabilirim ama Millenicom'da 35 yaparsam artırabilir miyim bilmiyorum. Sadece 35 ve 100 MB seçeneği var Millenicom'da ama destek servisleri var en azından çünkü TurkNet'te bu da yok. Kararsızım.

Şu an TT 12 MB tarife var. 10 yıldır aynı tarife ve son 2 yıldır hem yetmiyor. Hem de 3-4 MB çekiyor upload desen 300 KB'ye düştü. Haziran'da taahhüt bitiyor. Hangisine geçmeliyim? TurkNet'te 35 MB tarife alıp 10 TL daha verip 75 MB yapabilirim ama Millenicom'da 35 yaparsam artırabilir miyim bilmiyorum. Sadece 35 ve 100 MB seçeneği var Millenicom'da ama destek servisleri var en azından çünkü TurkNet'te bu da yok. Kararsızım.
Eğer ikisinden birini seçeceksen Türknet daha iyi ama aslında ikisini de pek beğenmiyorum.
Netspeed firmasını da düşünür müsün acaba?
Bakın Netspeed bence daha iyi. Netspeed daha iyidir o iki İSS'den.

Hocam, TurkNet daha avantajlı duruyor. Millenicom destek olarak daha avantajlı. Anlaşması daha farklı. Türk Telekom ekipleri modeme kadar gelip bakar. Diğerleri için kutuya kadar bakarlar. Bunu bizzat Türk Telekom görevlisi söyledi. Linç yememek için bunu belirteyim. Tarife olarak dediğim gibi TurkNet daha avantajlı.

Geri
Yukarı