Millenicom vs. TurkNet

Benim bir de modem yok hocam o sebepten 3 4 gün sürer o zaman

Benim de yoktu hocam ben pazar gunu konustum pazartesi günü bağlandı. Kiracımız evden cıkarken aldı modemini doğal olarak. Fakat Full fiber altyapı vardı bir etkisi oldu mu bu hızlandırma mevzusunda emin değilim.
Benim bir de modem yok hocam o sebepten 3 4 gün sürer o zaman

Bulunduğunuz yerde GigaFiber varsa TürkNet alın. 1000MBPS'e kadar hız veriyor 99.90 fiyatı var.

Bende yaklaşık 6 7 aydır Millenicom kullanıcısıyım paket olarak 100- 8'lik bir paket kullanıyorum gayet iyi benim için aylık download çok oluyor bende bir sıkıntı çekmiyorum yaklaşık 800 GB'a çıkan download oluyor ve geceleri genelde aktif kullanıyorum herhangi bir kopma yaşamadım daha sadece bir kablom kopmuştu fark etmedim 10 metre uzatma ile kullanıyorum WhatsApp destek hattına attım yalan olmasın 10-15 dk içinde sistemden bakıp geri bildirim attılar meğerse kablo sıkıntılı çıktı onun dışında hiçbir problemim yok tavsiye ederim. Steam de indirme hızı olarak 11.9-12.1 gibi değişiyor düştüğünü görmüyorum açıkçası.

Dosya Ekleri

• 16378290922238387509601659423473.jpg
    155,8 KB · Görüntüleme: 31

Merhabalar,

Bölgenin durumuna bağlı olarak belirli saatlerde %20 hız kaybı normal olarak kabul edilir. Bu kayıp bağlantı ve performans sorunlarına dönüşürse belirli aralıklarla kablolu veya kablosuz hız testi yapmanızı ve tekrar bir kayıt açarak bu testleri kayıta eklemenizi tavsiye ediyorum. Devamında arkadaşlarım gereken müdahaleyi sağlayacaklardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…