Millenicom'a geçiş sonrası internet nasıl bağlanır?

ben patrix

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar biz şimdi firma olarak Millenicom'a geçtik ve biliyorsunuz kurulum yok bizim eve dışarıdan CAT5e kablo geliyor ve ayrıyeten evde DSL girişi var. Benim modeme hangisini takmam gerekli modem sadece DSL girişli.

1710949253749.png

Hocam VDSL var altyapınizda fiber hızında dediğiniz için sordum. Hat değerini ekliyebilir misiniz?

Hocam altyapıniza adsl port vermişler bunun kablo ile alakası ne anliyamadim. ankastenin resminide ekliyin ne yazmışlar merak ettim.

Vdsl bu kablo ile alınamaz diye bişey yok sadece kablo eski/ekli ise performans kaybı olur kablo kötü adsl olmaz diye biliyorum ama yinede aşşagidan bir ankastreye bakın.

Hocam bir resmini atar misiniz?

Bina içinde mi yoksa tahta direkte fln mı ?

Birde hocam kaç mbps paket aldınız.

Hocam kusura bakmayın dalgınlıgima gelmiş. sizden ilk istediğim resime dikkat ederseniz .Vdsl kısmında boş port yok yazıyor bunun için talep oluşturun gerekirse müdürlüğe dilekçe yazın Boş port olmadığı için adsl bağlanmış.

Son düzenleme:
Hocam bir resmini atar misiniz?

Bina içinde mi yoksa tahta direkte fln mı ?

Birde hocam kaç mbps paket aldınız.

Hocam kusura bakmayın dalgınlıgima gelmiş. sizden ilk istediğim resime dikkat ederseniz .Vdsl kısmında boş port yok yazıyor bunun için talep oluşturun gerekirse müdürlüğe dilekçe yazın boş port olmadığı için adsl bağlanmış.
Şimdi talep oluşturdum müşteri hizmetleri ile yazışıyorum.

Geri
Yukarı