Millenicom'da yalın internet var mıdır?

Şerif Selen

Kilopat
Daha fazla  
Şu anki adresimde Türk Telekom alt yapısı var Superonline interneti bağlı ikinci interneti almak istiyorum Millenicom'dan yalın internet var mı dediğimde.
"Şu an adreste ev interneti kullandığınız için 1 adrese iki hat çekilememektedir. Ancak paralel hat çekerseniz hizmet alabilirsiniz"bunu dedi Millenicom peki doğrusu nedir Türk Telekom'u arıyorum paralel hat falan diye bir şey olamaz diyor bu durumla karşılaşan çözüm bulan var mıdır?
"Evinde sabit telefon kullanmıyorsan evde yalın internet yani eve telefonsuz internet hizmeti de veriyoruz." 100 Mbps paketin içeriğini okuduğumda bunu yazıyor ama WhatsApp destek de yalın internet olamaz aynı eve iki hat çekilemez diyor.

Yalın internet alabilirsiniz aynı eve. Gerekli mercilere baş vurun ya da sıkıştırın. TT sizi başından savmış.

Alabilirsiniz aynı adrese. Üstlerine gidin.

Gideceğim şimdi arıcam bakalım telefondan ne diyecekler.
Alabilirsiniz aynı adrese. Üstlerine gidin.

Önceki aboneliği iptal etmek gerekiyormuş aradığımda da aynı cevabı aldım aynı adrese iki internet olmuyormuş anca öyle yalın internet alabilecekmişim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı